Kalın Kaşlar ve Gür Kirpikler İçin Sihirli Formül

Cilt Bakımı ve Güzellik 20 Şubat 2017
351

Günlük cilt bakım rutinleriniz arasında ekleyeceğiniz ufak bir bakım kalın kaşlara ve gür kirpiklere sahip olmanıza neden olacak. üstelik son derece ekonomik ve evinizin rahatlığında, doğal yollarla kalın kaşlara ve gür kirpiklere kavuşabilirsiniz. Kaşlarınızı kalınlaştırmak ve kirpikleri gürleştirmek için sadece 3 güne ihtiyacınız var. 3 gün sonunda istediğiniz muhteşem sonuçları alabileceksiniz. Doğal kür önerisine geçmeden önce uygulamanız gereken bir kaç adım konusunda bilgiler vereceğim.

kalin_kaslar_ve_gur_kirpikler_icin

  • Saçlarınıza bakım yaparken kaşlarınızı ve kirpiklerinizi de ihmal etmeyin. Bir kirpik fırçası ile günde 1 defa kirpiklerinizi fırçalayın. Kirpik fırçanız yoksa eski ve temiz bir maskara fırçasını kullanabilirsiniz. Fırçaya bir kaç damla E vitamini damlatabilirsiniz. Bu işlem kirpiklerinizin dökülmesini önler, kirpiklerinizin daha yumuşak ve bakımlı olmasını sağlar. Ayrıca kirpikleriniz daha kalın görünür.
  • Kirpiklerinize zeytinyağı uygulayın. Bir pamuğun üzerine bir kaç damla zeytinyağı damlatıp, kirpiklerinize sürün. 5 dakika bekledikten sonra ılık su ile yıkayın. 4 hafta boyunca bu işlemi uygularsanız istediğiniz sonucu alabilirsiniz.
  • Vazelin saçların ve kirpiklerin uzaması için idealdir. Gece yatmadan önce kirpiklerinize vazelin uygulayın. Sabah ılık su ile yıkayın. E vitamini yoksa vazelin iyi bir alternatif olacaktır.

kaslari_kalinlastirmak_ve_kirpikleri_gurlestirmek_icin

  • B,E,D vitaminleri kirpiklerin büyümesini sağlayan vitaminlerdir. Bu vitaminler kirpik kıvırma makinelerinin ve maskaraların kirpiklere verdiği zararları onarmaya fayda sağar. Bu vitaminler ayrıca saç uzamasını da hızlandırır.
  • Göz makyajınızı çok iyi temizleyin. Özellikle kirpik diplerinin temizlendiğinden emin olun. Göz makyajını temizlerken iyi kalitede makyaj temizleyici kullanın ve temizleme işlemini nazik bir şekilde yapın.
  • Kirpik kıvırma makinesi kullanmaktan tamamen vazgeçin. Bu işlem kirpiklerin zayıflamasına ve kırılmasına neden olur.

kirpikleri_gurlestirmek_kaslari_kalinlastirmak_icin_hint_yagi
Kalin Kaşlar ve Gür Kirpikler İçin Doğal Formül

  • 1 çay kaşığı Aloe vera jeli,
  • 2 çay kşığı Organik hint yağı,
  • 2 adet E vitamini kapsülü,

Bir kabın içerisinde yukarıda verilen tüm malzemeleri karıştırın. Kulak çubuğu yardımı ile, bu karışımı 3 gece boyunca kaş ve kirpiklerinize sürün. Sonuca inanamayacaksınız.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kalın Kaşlar ve Gür Kirpikler İçin Sihirli Formül” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar