Karaciğeri Yenileyen Doğal Detoks İçeceği

Karaciğer vücudumuzun en önemli organlarından bir tanesi ve mutlaka korunması gerekli. Ama günümüz yaşam koşullarında sağlıklı beslenmek ya da sağlıklı yaşamak pek de kolay değil. Karaciğerin işleyişinde meydana gelecek herhangi bir bozukluk toksinlerin vücudumuza yayılarak pek çok hastalığın da beraberinde gelmesine eden olur. Bu sebeple sizlere bu gün karaciğerin yenilenmesini sağlayacak olan doğal ve hazırlaması kolay bir detoks içeceği tarifi vermek istiyorum.

Karaciğer Detoksu İçin Gerekli Malzemeler

karaciger_detoksu

  • 1 Litre içme suyu,
  • Taze Nane Yaprakları,
  • Limon Suyu,
  • Portakal Suyu,
  • Organik Bal,

Karaciğer Detoksu İçeceğinin hazırlanması ve Kullanım Şekli

Derin bir tencerenin içine içme suyunu koyup, kaynatın. Kaynayan suyun içine, taze nane yapraklarını atın. 5 dakika daha kaynattıktan sonra ocaktan indirin. Soğumasını bekleyin. Soğuduktan sonra, içine limon ve portakal suyunu ekleyin.İçine biraz da limon kabuğu rendeleyin. Son olarak organik balı da ekleyip afiyetle için. Bu tarifi her sabah taze olarak hazırlayıp için. Karaciğer detoksu yapmanızı sağlayacak bu doğal karışım, aynı zamanda sindirim sistemi problemlerine de iyi gelecek.

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Karaciğeri Yenileyen Doğal Detoks İçeceği” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar