Karbonat ve Bal Karışımı İle Kanseri Vücudunuzdan Uzak Tutun

Dr Ömer Coşkun 12 Şubat 2017
743

Karbonat sağlık sorunlarının pek çoğunda kullanılabilecek en ekonomik materyaldir. Pek çok insan karbonatla şifa bulmuştur. Bal ise doğada bulunan en iyi ve en doğal ilaç niteliğindedir. Bu gün sizlere bu iki mucizenin birleşimi ile hazırlayabileceğiniz, karbonat ve bal karışımı ile kanseri vücudunuzdan uzak tutmanın formülünü vereceğim.

Karbonat ve Bal Karışımı İçin Gerekli Malzemeler

bal_karbonat_karisimi

  • 4 tatlı kaşığı karbonat,
  • 4 Yemek Kaşığı Bal

Hazırlanışı ve Kullanım Şekli

Bal ve karbonatı iyice karıştırın. Cam bir kavanozun içine koyun. Buzdolabında değil, oda sıcaklığında saklayın bu karışımı. Hazırlayacağınız bal karbonat karışımı size 1 hafta yetecektir. En fazla 1-2 ay boyunca günde 1 tatlı kaşığı bu karışımı tüketin. Bal karbonat karışımını yemeklerden önce tüketmemeye özen gösterin. Ayrıca kırmızı et tüketimini azaltıp, şeker ve un tüketimini sonlandırın. Karbonat bal karışımı,şekeri çok seven kanser hücrelerine hızla ulaşarak, karbonatın bu hücrelere  nüfuz etmesini sağlar.  Alkali karbonat, kanserli hücrelere ulaştığında bu kötü hücreleri infaz eder ve hücrelerin normale dönmesini sağlar. Ya da kanserli hücrelerin hızla ölmesini sağlayacak bir PH değişimine neden olur. Bal karbonat karışımı kanser hücrelerine tolore edemeyecekleri miktarda oksijen taşır. Bu sayede kanser hücrelerinin büyümesine neden olacak olan şeker, hücrelere ulaşmadan imha edilmiş olur.

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Karbonat ve Bal Karışımı İle Kanseri Vücudunuzdan Uzak Tutun” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
104

Sponsor Bağlantılar