Kaş Şekline Göre Kişilik Analizi

Güncel/Aktuel 16 Aralık 2014
553

Herkesin kaş yapısı ve kaş duruşu farklıdır. Kimisi ince kaşlıdır. Kimisi kalın kaşlı. Kiminin kaşları düşüktür, kimini ise sürekli havada durur. Kimisinin kaşında çok belirgin kavis göze çarparken, kimisinin kaşı da oldukça düzdür. Bu kaş şekillerinin yüzümüze verdiği ifadenin yanında kişiliğimiz hakkında da bilgiler vediğini biliyor muydunuz ? Kaş şekline göre karakter analizinde neler varmış hep irlikte görelim.

Kavisli Kaşlar

Eğer kaşlarınızda kavis var ise, Bu sizin yaratıcı bir kişiliğiniz olduğunun göstergesidir.

Düz Kaşlar

Herkesin kaşında kavis olacak diye bir kural yok. Bazı insanların kaşları da düzdür. Kaşlarınız dümdüz bir şekilde ise, kendinize güvenen ve oldukça iddiali bir yapınız olduğu anlaşılır. Düz kaşların aynı zamanda, kadının maskülen bir yönü olduğunun da belirtisidir.

kas_sekilleri
Kaş Şekilleri

Yukarı Doğru Açılı Kavisli Kaşlar

Bu tip kaşlara sahip olanların genelikle oldukça hassas ve özel bir yapısı olduğu görülmektedir. Yukarıya doğru daha keskin kavisli kaşlar ise, kişini inatçı yapısıyla daha çok gözönünde olduğunu gösterir.

Gür Kaşlar

Kalın ve gür kaşlar kadında maskülenliğin simgesidir adeta. Bu durumda erkeklik hormonu daha baskındır. Kaşların hem gür, hem de parlak olması, cinsel enerjinizin oldukça yüksek olduğunu gösterir.

İnce Kaşlar

İnce kaşlar kalın kaşların aksine feminenliğin göstergesidir. Ayrıca bu kişilerin nazik insanlar olduğunu da anlatır.

kas_sekline_gore_kisilik
Kaş Şekline Göre Kişilik

Yukarıda Duran Kaşlar

Kaşların alına doğru, yukarıda duruyor olması sizin hayal gücünüzle ilgilidir ve hayaşperest bir yapıa sahip olduğunuzu gösterir.

Düşük Kaşlar

Göz kapağına doğru inmiş, düşük yapılı kaşlar, her konuda çok titiz olduğunuzun ve her şeye, en ince detayına kadar dikkat ettiğinizin göstergesidir.

Sağ ve Sol Kaşın Farklı Yapıda Olması

Baazı kişilerde sağ ve sol kaşta belirgin farklılıklar vardır. Bu tip kaşlara sahip olan insanlar, yani bir kaşı daha yüksekte, bir kaşı daha alçakta olan kişiler, ilişkide kontrolü severler. Yani kimin bir kaşı yüksekteyse, ilişkinin kontrolü de ondadır.

Kalın ya da İnce Yapıdaki Kaş Telleri

Kaşın kalın ya da ince telli olması tamamen cinsel enerjinizle ilgilidir. Eğer kaşlarınız yumuşak ve parlaksa cinsel enerjiniz yükse, kaşlarınız aşırı kalın ve donuk görünümdeyse cinsel enerjiniz düşüktür.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kaş Şekline Göre Kişilik Analizi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Suyun En Sağlıklı Hali

Suyun En Sağlıklı Hali

02 Mayıs 2017
113

Sponsor Bağlantılar