Kaşları Güçlendirmek İçin Sarımsak

Dr Ömer Coşkun 27 Ocak 2015
1129

Kaşlarınızın seyrekleşmesi ya da dökülmesi ciddi sıkıntıdır. Kaşların seyrekleşmesi bayanların en büyük problemidir. ama çözümü de son derece kolaydır. Kaşların yeniden sıklaşması için ilk yapmanız gereken şey kaşları güçlendirmektir. Peki kaşlar nasıl güçlendirilir. Kaşları güçlendirmek için öncelikle sabır gerekli. Ardından da her derde deva olan sarımsak gerekli. Sarımsağın kaşları güçlendirmeye faydaları pek çok kişi tarafından biliniyor. Biz de bu günkü makalemizi kaşları güçlendirmek için sarımsak kürü nasıl uygulanır konusuna ayırdık. Siz de kaşları güçlendirmek ve kaşları sıklaştırmak için ne yapmalı sorusuna cevap arıyorsanız, makalemizi mutlaka okumalı ve kaşlar için sarımsak kürünü mutlaka uygulamalısınız. Sarımsağın kaşlara faydasından da kısaca bahsettikten sonra kaşları güçlendirmek için sarımsak kürü nasıl uygulanır konusuna geçeceğiz.  Sarımsak kıl köklerini uyararak, kıl köklerindeki kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Bu sayede de küsmüş olan kaşlar dahi çok daha rahat çıkar ve kaşları sıklaştırmak için ideal bir yöntem uygulamış olursunuz. Sarımsağın kaşlara faydası hakkında bu kısa bilgiyi de verdikten sonra hemen kaşlar için sarımsak kürü nasıl uygulanır konusuna geçelim.

Kaşları Sıklaştırmak ve Güçlendirmek İçin Sarımsak Kürü

kaslari_guclendirmek_icin_sarimsak

Öncelikle sarımsağın kokusundan dolayı pek uygulanmak istemeyen sarımsak kürü için(kokusuna katlanabilirseniz) sarımsağı ortadan ikiye keserek kaşlarınıza bastırarak sürün. Ya da size önereceğimiz diğer sarımsak kürünü kullanın.

 Kaşları Güçlendirmek İçin Sarımsak Küründe Kullanılacak Malzemeler ;

  • 1 çay kaşığı çam bal
  • 1 diş sarımsak
  • 1 çay kaşığı badem yağı

kaslari_siklastirmak_icin_sarimsak_kuru

Kaşları Güçlendirmek İçin Sarımsak Kürü Nasıl Kullanılır ?

Sarımsağı çok ince kıyın ya da rendenin ince tarafıyla rendeleyin. İçine çam balı ve badem yağını ilave edip iyice karıştırın. Hazırladığınız karışımı 1 gün dinlendirin. Dinlenme süresi bitince, kulak çöpü yardımı ile kaşlarınıza sürün. Kirpiklerinize de çok az miktarda sürebilirsiniz. Ama gözünüze kaçırmamaya dikkat etmeniz gerekli.  Bu kürü günde 2 defa uygulamanız gerekli. Kaşlarınız istediğiniz sıklığa gelinceye kadar uygulamaya devam etmelisiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kaşları Güçlendirmek İçin Sarımsak” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
110

Sponsor Bağlantılar