Kefir Zayıflatır mı ?

Siz değerli okurlarımızdan sıklıkla aldığımız kefir zayıflatır mı ? sorusunun yanıtını sizler için araştırdım. Kefirle zayıflama yöntemleri konusunda sizlerin çok işine yarayacağını düşündüğüm bilgiler derledim.  Kefirin faydaları sağlık açısından sayılamayacak kadar çok. Kanseri önlemekten tutun da, uzun bir hayatın anahtarı olmaya kadar  pek çok sağlık sorununa çözüm olan kefir zayıflama içinde ideal bir besin..Bu makalemizde, kefirle zayıflama nasıl olur konusu sizlerle paylaşmak istedik. Gelelim kefirle zayıflanır mı sorusunun cevabına. Evet kefirle zayıflanır. Ama kefirle zayıflamanız için size vereceğim formülü kullanmalısınız.

Kefirle Zayıflama İçin Gerekli Malzemeler

kefirle_zayiflama

  • 1 adet portakal,
  •  1 adet limon,
  • 3 adet kayısıyı,
  • 100 ml kefir

Kefirle Zayıflama

Tüm Malzemeleri blender’dan geçirin. Bu karışımın içine 100 mililitre de kefir ekleyin. Her sabah bu karışımdan tüketmeyi alışkanlık haline getirin. Düzenli kullanım sonrasında hem zayıflayacaksınız hem de sağlığınıza sağlık katacaksınız.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kefir Zayıflatır mı ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Neden Kilo Alıyoruz ?

Neden Kilo Alıyoruz ?

09 Mayıs 2017
204

Sponsor Bağlantılar