KIVANÇ TATLITUĞ BİYOGRAFİ

Tv-Sinema-Magazin 13 Ocak 2011
681

KIVANÇ TATLITUĞ BİYOGRAFİSİ
KIVANÇ TATLITUĞ BİYOGRAFİSİ

Kıvanç Tatlıtuğ biyografi

Kıvanç Tatlıtuğ,Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir,Kıvanç Tatlıtuğ biyografisi, Kıvanç Tatlıtuğ vikipedi,Kıvanç Tatlıtuğ boyu,Kıvanç Tatlıtuğ yaşı, Kıvanç Tatlıtuğ aslen nereli,Kıvanç Tatlıtuğ Facebook
Gençlerin idolü haline gelen Kıvanç Tatlıtuğ, özellikle Aşk-ı Memnudaki oyunculuğu ile en gözde tv oyuncularından birisi oldu. Kıvanç Tatlıtuğ kimdir ? Birlikte Bakalım.
Kıvanç Tatlıtuğ Nereli
Kıvanç Tatlıtuğ Aslen Adanalı. Adanada doğmuş. Lise mezunu.
Kıvanç Tatlıtuğ Yaşı-Kıvanç Tatlıtuğ Doğum Tarihi-Kıvanç Tatlıtuğ Burcu
Kıvanç Tatlıtuğ 27 ekim 1983 doğumlu. 28 yaşında. Akrep burcu.
Kıvanç Tatlıtuğ Face-Kıvanç Tatlıtuğ Facebook-Kıvanç Tatlıtuğ Facebook adresi
http://www.facebook.com/kivanctatlitugfan
Kıvanç Tatlıtuğ Boy-Kıvanç Tatlıtuğ Boyu-Kıvanç Tatlıtuğ Boyu Kaç cm
Kıvanç Tatlıtuğ’un boyu 1.87 cm.
Kıvanç Tatlıtuğ Vikipedi
Kıvanç Tatlıtuğ‘un, Adını ilk kez 2002’de ‘Best Model Türkiye’ birincisi, ardından da ‘Best Model World’ birincisi olarak duysak da,  Gümüş dizisiyle birlikte herke Kıvanç Tatlıtuğ’u tanıdı. Kendisi dışında 4 kardeşi olan  Kıvanç Tatlıtuğ, ortaokulu Yenice Özel Çağ Lisesi’nde okumuş. Adana’dayken Fiskobirlik, Güney Sanayii, Çukurova Kulübü, Devlet Su İşleri ve Tarsus Amerikan Kulübü’nde basketbol oynamış.
Tek Hayali basketbolcu olp NBA de basket oynamak olan Kıvannç Tatlıtuğ, Antremanlar sırasında sakatlanınca, bu hayaline veda etmiş.
Olduk.a düzgün bir fiziği olan Kıvanç Tatlıtuğ, annesinin kendisine yapmış olduğu sürpriz ile(Kendisinden habersiz model ajansına başvuru yapmış) , profesyonel modellik hayatına başlamış.
İki yıl bir ajansla çalıştıktan sonra 2002 yılında düzenlenen Best Model yarışmasında önce Türkiye, sonra dünya birincisi olmuş Kıvanç Tatlıtuğ.
Sonrasında da Fransa günleri başlamış. Paris’teki Success Ajans’tan gelen teklifle bütün eşyalarını toplayıp, Paris’e yerleşmiş. Burada mesleğini 1,5 yıl sürdürmüş. Paris’teyken, ajanstan gelen telefonda, dizi tekliflerinin had safhaya ulaştığını söylemişler. Küçüklüğünden beri sinema ve televizyona ilgisinin olduğunu, mutlaka bir yerinde bulunmak istediğini ama o zamanlar “Ben manken olacağım, sonra dizi çekeceğim.” gibi hayallerinin olmadığını da sözlerine ekliyor.
Yakışıklı, dikkat çekici bir fiziğe sahip olan Kıvanç Tatlıtuğ, bu yüzden zaman zaman sözlü tacize uğradığını da itiraf ediyor.
İyi derecede İngilizce bilen, “Benim için önemli olan kariyer” diyen Kıvanç Tatlıtuğ‘un en büyük hayali ise iyi bir aktör olmak. Bunun için de ilk adımı atmış. Devlet Tiyatrosu oyuncusu Laçin Ceylan’dan (dizide halasını oynayan ‘Gülsun’ rolüyle tanıdığımız) bir süre oyunculuk dersleri almış… “Bakıyorum, çok eksiğim var” diyen, dersler almaya devam edeceğini ve iyi bir sinema filminde rol almayı çok istediğini belirten Kıvanç Tatlıtuğ’un hayallerinden biri de tiyatroda oynamak.
Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında ;
– Tek eşlilikten yana olduğunu,
– Duygusal göründüğünü, ama o kadar da duygusal bir yapısının olmadığını,
– Biraz sert ve hayat görüşlerinin katı olduğunu,
– Bir ilişki yaşarken gözünün dışarıda olmadığını,
– Allah’a son derece inanan ve dinine bağlı olduğunu,
– Şan, şöhret, para, pulun onun için ikinci planda olduğunu,
– Ailesine çok düşkün olduğunu,
– Kendisinde en çok gözlerini beğendiğini,
– Denizin derinliklerine dalmayı çok sevdiğini,
– İstanbul’a hâlâ alışamadığını,
– “Erkekler ağlamaz” diye bir şeyin olmadığını, ‘Ağlamak da gülmek kadar doğal’ diyerek, zaman zaman ağlayan biri olduğunu… biliyor muydunuz ?
Kıvanç Tatlıtuğ,Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir,Kıvanç Tatlıtuğ biyografisi,Kıvanç Tatlıtuğ vikipedi,Kıvanç Tatlıtuğ boyu,Kıvanç Tatlıtuğ yaşı,Kıvanç Tatlıtuğ aslen nereli,Kıvanç Tatlıtuğ Facebook

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“KIVANÇ TATLITUĞ BİYOGRAFİ” hakkında 2 yorum var

  • POLAT HAKSAL

    KIVANÇ COOK TATLI VE ÇOK YAKIŞIKLISIN…

  • CEYDA

    kıvanç tatlıtuğ seni çok ama çok seviyorum

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar