KOCA SİNAN FİLMİ

Tv-Sinema-Magazin 04 Mayıs 2011
303

Koca Sinan Filmi
Koca Sinan Filmi

Koca Sinan Filmi

Koca Sinan,Koca Sinan filmi,Koca Sinan film,Koca Sinan Şener Şen,Koca sinan Filminin Konusu
Son dönemlerde, tarihi diziler ve filmler oldukça revaçta. Hatta, tarihe olan ilgiyi de bir hayli artırdı. Pek çok insan tarih kitapları alarak, yakın tarihimizi daha yakından anlamaya çalıştı. Usta oyuncu, Şener Şen, de tarihi bir film yapmak için, kolları sıvadı. Şener Şenin en büyük hayali olan, Koca Sinan Filmi için çalışmalar başladı.
Koca sinan Filminin Konusu
Süleymaniye camiinin yapımı sırasında, Mimar Sinan ve Kanuni Sultan Süleyman arasında geçen çekişme konu edilecek.
Koca Sinan Filminin Senaryo çalışmalarını, Ünlü Yönetmen Çağan Irmak yapıyor. Proje fikri, Şener Şene ait olan film, eğer hayata geçerse, Büyük ses getirecek, bana göre… Fazıl Hayati Çorbacıoğlu‘nun aynı adlı Oyunundan beyazperdeye aktarılacak olan “Koca Sinan Filminde, Hürrem Sultan Karakterini, Nurgül Yeşilçay canlandıracağına dair bir söylenti var. Ama, bu bilgi henüz doğrulanmış değil.  Koca Sinan Filmi ile ilgili geişmeleri, buradan sizlere duyuracağım.
Koca Sinan,Koca Sinan filmi,Koca Sinan film,Koca Sinan Şener Şen,Koca sinan Filminin Konusu

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“KOCA SİNAN FİLMİ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar