Kolayca Çizebileceğiniz Topuklu Ayakkabı Çizimleri

Moda-Aksesuar 22 Şubat 2017
2199

Topuklu ayakkabı kadınların elbette vazgeçilmezi. Bunu her zaman söylüyorum. Bloğumda da siz değerli okurlarım için topuklu ayakkabı konusunda ilginç bulduğum pek çok paylaşım yaptım. Topuklu ayakkabıya olan ilgi sadece giymek için değil elbette. Bir de bu topuklu ayakkabıların çizimlerini yapan stilistler var. Ya da stilist adayları var. Topuklu ayakkabı konusunda pek çok paylaşım yapmamdan dolay pek çok okurumdan topuklu ayakkabı çizimi konusunda paylaşım yapmam konusunda talep geldi. Ben de topuklu ayakkabı çizimleri konusunda bulabildiğim tüm eskizleri sizlerle paylaşmak istedim.

Kara Kalem Topuklu ayakkabı Çizimleri

karakalem_topuklu_ayakkabi_cizimleri

Topuklu ayakkabı çizimleri yapmak isteyenler öncelikle kara kalem çalışması yapabilir. Burada sizin için bir kaç kara kalem topuklu ayakkabı çizimi paylaşmak istiyorum.

kolay_karakalem_topuklu_ayakkabi_cizimleri

Tek yapmanız gereken hayal gücünüzü kullanmak. Hayal gücünüz sayesinde muhteşem topuklu ayakkabı çizimleri yapabilirsiniz. Üstelik topuklu ayakkabı çizimlerini yapmaya elniz alıştıkça yaptığınız çizimler size daha kolay gelecek.

kolay_topuklu_ayakkabi_cizimleri

Dilerseniz çizmiş olduğunuz ayakkabıları sadece kara kalem değil, renkli çizimler yaparak da hayal gücünüzün güzelliklerini ortaya çıkarabilirsiniz.

kolay_renkli_topuklu_ayakkabi_cizimleri

Farklı modellerle çizimlerinizi geliştirip, bir gün dilediğiniz gibi iyi bir topuklu ayakkabı tasarımcısı olabilirsiniz. İstemek başarmanın yarısıdır ne de olsa.

renkli_topuklu_ayakkabi_cizimleri

Makalemin sonuna geldim. Fakat topuklu ayakkabı çizimleri konusunda sizlere çok önemli bir püf noktayı da hatırlatmak isterim. Topuklu ayakkabı çizimlerinde temel mantık, ayakkabının tabanının diz değil de paranteze benzer şekilde biraz kavisli çizilmesidir. Aynı zamanda taban çizim yaparken, yatay çizimlere de yer verilmelidir.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kolayca Çizebileceğiniz Topuklu Ayakkabı Çizimleri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar