Kullanmadığınız Rujlarınızdan Evde Yeni Ruj Yapabilirsiniz

Cilt Bakımı ve Güzellik 02 Şubat 2017
373

Kullanmadığınız ya da artık kullanılamayacak olan rujlarınızı değerlendirip, yepyeni bir ruj yapmaya ne dersiniz? Üstelik evinizin rahatlığında ve kesenizi düşünerek. Tek yapmanız gereken kullanmadığınız ya da artık kullanılamayacak kadar küçülmüş rujları bir araya getirip, yepyeni, orijinal bir ruj elde etmek. Evde kendi kendinize imal ettiğiniz yeni rujunuzun markasını ve renk kodunu soracak pek çok arkadaşınız olacak.

Kullanmadığınız Rujlarınızdan Evde Yeni Ruj Yapımı İçin Gerekli Malzemeler

evde_ruj_yapimi

  • Kullanmadığınız rujlar,
  • Çay tabağı ve çay kaşığı,
  • Bir miktar pamuk,
  • İçi su dolu kahve makinesi,

Kullanmadığınız Rujlarınızdan Evde Yeni Ruj Yapımı

Kullanmadığınız rujları tabağın içine koyup, içi su dolu kahve makinesinin üzerinde benmari usulü rujları eritin. Eğer kahve makineniz yoksa sıcak su dolu bir kabın içine elinizdeki rujların bulunduğu kabı koyarak içine su kaçırmadan benmari usulü eritin. Ruj kabının içini güzelce temizleyin. Ruj kabının dibindeki boşlukları ufak pamuklar yardımı ile kaptın. Ruj kabının asansörünü tamamen içeriye çekip, sıvı haldeki ruju ruj kabının içine dikkatli bir şekilde boşaltın. Ruj kabının kapağını kapatıp 5 dakika buzdolabında bekletin. İyice donduktan sonra ruju kullanabilirsiniz.

Evde Ruj Nasıl Yapılır ?

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kullanmadığınız Rujlarınızdan Evde Yeni Ruj Yapabilirsiniz” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar