KURU SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Cilt Bakımı ve Güzellik 16 Mayıs 2013
290

Kuru Saçlar İçin Bakım Önerileri
Kuru Saçlar, Kuru Saçlar İçin Bakım Maskeleri,Kuru Saç, Kuru Saç Bakımı, Kuru Saçlar İçin Öneriler, Kuru Saçlara Bakım, Kuru Saçlar İçin Doğal Bakım, Kuru Saçlar İçin Maske
Kuru Saç Bakımı Nasıl Yapılır ?
* Kuru saçların bakımı özen ister. ama, öncelikle bazı kurallara dikkat etmek gerekir. Yüksek ısıda, uzun süre ve çok yakından saç kurutmak olumsuz etkiler yaratır. Saçınızın nemini kaybeder, ışıltısı yok olur. Saç kurutmasını orta kademede çalıştırmak en ideali olacaktır.

Kuru Saç Bakımı Nasıl Olur
Kuru Saç Bakımı Nasıl Olur

* Saçlarınızı güneşten ve klorlu sudan koruyun. Havuza ya da denize girerken bone takmaya özen gösterin. Eğer uzun süre güneş altında kalacaksınız şapka takmanızda fayda vardır.
* Kullanacağınız maskenin özelliğine göre haftada bir ya da ayda bir kez özel bakım maskesi uygulayın. Zamanım yok diyerek bakımı ertelemeyin. Önemli olan ilk adımı atmaktır. Bir kere deneyip ışıltılı saçlarınızı gördükten sonra devam edeceksiniz. Kuru Saçlar İçin Evde Bakım Yapabilirsiniz.
Kuru saçlar için özel bakım maskesi- Kuru Saç İçin Maske-Kuru Saçlar İçin Saç Maskesi
Gerekli Malzemeler  :
* 1 tatlı kaşığı bal,
* 1 fincan sıcak su,
* 1 tatlı kaşığı badem yağı,
* 1 tatlı kaşığı ceviz yağı,
* Yarım tatlı kaşığı keten tohumu yağı,
* Yarım limonun suyu,
Kuru Saçlar, Kuru Saçlar İçin Bakım Maskeleri,Kuru Saç, Kuru Saç Bakımı, Kuru Saçlar İçin Öneriler, Kuru Saçlara Bakım, Kuru Saçlar İçin Doğal Bakım, Kuru Saçlar İçin Maske :
Tüm malzemeleri cam bir kâsede karıştırın. Maskeyi saç diplerinize masaj yaparak yedirin. Streç filmle saçınızı sarıp 1 saat bekleyin. Saç tipinize uygun şampuanla yıkayıp, durulayın. Havluyla yumuşak hareketlerle iyice kurulayın. Orta kademeli ısıda saçlarınızı kurutun.Saç bakım maskesi ile saç deriniz nemlenecek, saç telleriniz parlayacak ve güçlenecektir. Bu maskeyi 15 günde bir uygulayabilirsiniz.
Kuru Saç, Kuru Saç Bakımı, Kuru Saçlar, Kuru Saçlar İçin Bakım Maskeleri, Kuru Saçlar İçin Doğal Bakım, Kuru Saçlar İçin Maske, Kuru Saçlar İçin Öneriler, Kuru Saçlara Bakım,Kuru Saç Bakımı Nasıl Yapılır,Kuru Saç İçin Maske,Kuru Saçlar İçin Saç Maskesi,Kuru Saçlar İçin Evde Bakım

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“KURU SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar