Limonun İçine Tuz doldurup Odanıza Koyarsanız Ne Olur?

Salataların, sosların ve içeceklerin vazgeçilmezi limon hem sağlık açısından hem de daha kaliteli bir hayat yaşamamız açısından son derece önemlidir. Bu gün size limonla yapabileceğiniz ve deyim yerindeyse hayatınızı kökünden değiştirecek, çok kolay bir tarif önermek istiyorum.Üzerine tuz serperek odanıza koyacağınız limon ruh halinizi son derece olumlu etkileyerek, anksiyete ve depresyon gibi ruhsal sorunların çözümünde sizlere yardımcı olacak.

Limonun İçine Tuz doldurup Odanıza Koyarsanız Ne Olur?

odaya_limon_kaya_tuzu

Öncelikle sizlere limonun içine tuz doldurup odanıza koymadan önce yapmanız gerekenler konusunda bilgiler vereyim. Bir adet limonu alın. Görseldeki gibi limonun arasını açıp, içine doğal tuz doldurun. Mümkünse iri kaya tuzu kullanın. Bu şekilde bir kaç adet limonu tuzla doldurup, bir kavanozun içine koyun ve odanızın bir köşesine yerleştirin. Peki bu işlemin ne faydası olacak? Buyurun onun da cevabı aşağıda 🙂

  • İçi tuz dolu limon doğa oda spreyi görevi görür. Odanızın havasını tazeleyip, güzelleştirir. Dekoratif bir görünüm sağlar.
  • Daha iyi nefes almanıza yardım eder. Bronşit ve astım gibi hastalıkların tedavisinde yardımcı olur.
  • İçi tuz dolu limon zihni dinlendirir ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar.
  • Yorgunluğu ve akşamdan kalmışlığı giderir. Sabah çok daha dinç uyanmanızı sağlar.
  • Gün boyu enerjik olmanıza yardımcı olur.
  • Sadece odanızda değil mutfakta da harikalar yaratır. Mutfakta oluşan kötü kokuları giderir. Mikropların yok olmasını sağlar.

 

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Limonun İçine Tuz doldurup Odanıza Koyarsanız Ne Olur?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar