MAKYAJ HATALARINA PRATİK ÇÖZÜMLER

Cilt Bakımı ve Güzellik 25 Eylül 2010
301
MAKYAJ
MAKYAJ TEKNİKLERİ

Makyaj Hatalarına Pratik Çözümler

Makyaj, Makyaj Hataları, Makyaj Hileleri, Makyaj Teknikleri, Makyaj Yapma, Pratik Makyaj, Pratik Makyaj Önerileri
Dışarı çıkmadan önce tüm hazırlıklarınızı yaptınız. Tabii, makyajınızıda, itina ile tamamladınız. Ama, bir de baktınız ki, makyajınızda bazı hatalar var. Yeniden yapmaya da vaktiniz yok. sakın telaşlanmayın. Bazı Pratik  çözümlerle, makyajınızı olmasını istediğiniz şekle getirebilirsiniz.
Fazla parlıyorsanız uygunlayın ;

Aşırıya kaçmış ışıltıları azaltmak için işaret parmağınızın ucuna yapışkan kısmı dışarı gelecek şekilde seloteyp sarın. Ardından parlak yerlere yavaşça dokunarak ışıltıları azaltın.
Saç spreyi fazla olduysa
;

Şampuanı kuru saçlarınıza sıkın ve nazik hareketlerle fırçalayın. Bu hareket saç tellerini tazeleyecek ve bir sonraki uygulamaya hazır hale getirecektir.
Likit eyelinerı kalın çektiyseniz
;

Pamuk çubuklar makyajınızı yeniden yapmanıza gerekmeden düzeltmenizi sağlayacaktır. Çektiğiniz çizgi inceltmek ya da yumuşatmak için kulak çubuğunun ucunu az miktarda nemlendiriciye batırın ve çizginin dış kısmında gezidrerek fazlalığı alın.
Parfümü fazla kaçırdıysanız ;

Bir pamuğa alkol sürün ve parfümü sıktığınız bölgeye birkaç kez nazikçe dokundurun. Alkol, üst ve orta noktaları alacak ve sadece daha hafif olan alt noktayı bırakacaktır.
Makyaj, Makyaj Hataları, Makyaj Hileleri, Makyaj Teknikleri, Makyaj Yapma, Pratik Makyaj, Pratik Makyaj Önerileri

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“MAKYAJ HATALARINA PRATİK ÇÖZÜMLER” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar