Makyajda Marsala Modası

2015 makyaj modası son derece renkli ve çarpı renklerle dolu. Muhteşem renklerin yüzünüzde ahenkle dans ettiği ve etkileyici bir görünüm sergilemenizi sağlayacak olan 2015 makyaj modasında pembe renk ve tonları ağırlıklı olarak kullanılacak. Ama 2015 makyaj trendleri içinde öyle bir ren var ki. Görüntüsü ile muhteşem, çarpıcı, ateşli ve çekici. Marsala Rengi. Marsala rengi nedir diye soran okurlarımızı hemen cevabını verelim. Marsala rengi, şarap kadehinin dibinde kalan tortunun rengi olarak tabir ediliyor. Bu yıl saç rengi modasında da en çok kullanılacak renklerden bir tanesi olan şarap rengi, makyaj modasının da değerli renkleri arasına girdi bilr. Marsala rengi nedir diye merak eden okurlarımıza şarap rengine yakın, şarap kadehinin dibinde kalan tortunun rengi olarak bilgi verdikten sonra küçük bir ekleme de yapmadan geçmeyelim. 2015 makyaj moda renkleri arasında marsala rengi yılın rengi olarak seçildi. Göz farları, allıklar, ojeler, rujlar, her şey marsala rengi. 2015 makyaj modası renkleri içinde en çok göze çarpan göz alıcı olan renk.  Marsala rengi borfonun en güzel tonlarından bir tanesi. Yani 2015 makyaj modası renkleri arasında pembeden sonra en çok kullanılacak olan renk, marsala rengi.

Marsala Rengi Nedir ?

2015_makyaj_modasi_marsala_rengi

Marsala rengi bordonun en güzel tonlarından bir tanesi, şarak kadehinde biriken tortunun rengi. 2015 makyaj modasına damgasını vuracak bir renk. Marsala renginin zihin ve bedeni zenginleştirici etkisi var. Ayrıca marsala rengi renk skalasında kırmızı şarap rengi, koyu kızıl ve kızıl kahveye çalan koyu tarçın renklerini içren renk olarak görülmekte.

2015 Makyaj Modası Renkleri/Trendleri

2015_makyaj_modasi_marsala_rengi_ruj

 

2015 makyaj modası renkleri içinde en iddialı renk olarak kabul edilen ve yıla damgasını vuracağı düşünülen marsala rengi, pek çok kozmetik firması tarafından da ürün yelpazesine katılmış durumda. Sevgili hanımlar iddialı makyaj yapmayı seviyorsanız size çarpıcı ve muhteşem bir renk olan marsala rengini mutlaka denemenizi öneririz. Makalemize eklediğimiz görseller ile de marsala renginin farklı tonları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Göz farından, allığa, rujdan ojeye kadar marsala rengi kozmetik ürünlerinden birisini tercih edebilirsiniz.

2015_makyaj_modasi_marsala_rengi_oje

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Makyajda Marsala Modası” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar