Manyetik Alan Tedavisinin Faydaları

Sağlık/Hastalıklar 18 Nisan 2015
1379

Manyetik alan tedavisini duydunuz mu bilmiyorum. Ama tüm dünya üzerinde pek çok insanın şifa bulduğu önerdiği manyetik alan tedavisinin faydaları yapılan araştırmalar sonucunda kanıtlanmış bir gerçektir. Sizlere manyetik alan tedavisi konusunda uzman olan ve yaptığı manyetik alan tedavilerini faydalarını kanıtlayan Japon Dr. Kyoichi Nakawaga’dan bahsetmek istiyorum.  Dr. Kyoichi Nakawaga,Tokyo İsuzu Hastanesinin yöneticisi. Muayene ettiği pek çok hastada, migren, baş ağrısı, eklem ağrısı, kronik kabızlık,yorgunluk ve halsizlik, depresyon gibi şikayetler olduğunu görmüş. Bütün bu şikayetlerin manyetik alan yetersizliğinden olduğunu düşünen Dr. Kyoichi Nakawaga hastalara uyguladığı manyetik alan tedavisi ile çok başarılı sonuçlar almış ve binlerce hastayı sadece manyetik alan tedavisi ile sağlığına kavuşturmuş. Dr. Kyoichi Nakawaga manyetik alan tedavisinin faydaları konusunu iki farklı tez ile kanıtlamış. Bunlardan bir tanesi dünyada zaten var olan manyetik alanda görülen %50 azalma olduğunu be sebeple de pek çok insan da manyetik alan yetersizliği sendromu olduğunu kanıtlamış. İkinci tezinde de, enstitüde yaptığı çalışmalarda manyetik alan tedavisi ile tedavi ettiği hastaların %90’ında bir kaç gün gibi kısa sürede tüm şikayetlerin ortadan kalktığını göstermiştir. Bu şekilde manyetik alan tedavisinin faydaları da kanıtlanmış durumdadır. Dr. Kyoichi Nakawaga çalışmaları ve kanıtlarının ardından Japonya Sağlık Bakanlığı manyetik alan tedavisini tıbbi tedaviler kategorisinde onaylamıştır. Ayrıca Manyetik alan tedavisi konusundaki buluşu ile Nobel ödülü alan  Linus C. Pauling, manyetik alan tedavisini gerçekten de işe yaradığını kanıtlamıştır.

Manyetik Alan Tedavisi Nasıl Yapılır ?

manyetik_takilarin_faydalari_yararlari

Manyetik alan tedavisi, doğal mıknatıslar yöntemi ile yapılmaktadır. Vücutta eksik olan manyetik alanın bu doğal mıknatıslar tarafından yerine konulması ile pek çok sağlık sorunu ortadan kaldırılabildiği gibi, bağışıklık siteminin de güçlenmesi sayesinde oluşabilecek pek çok sağlık sorunu da önlenebilmektedir. Manyetik alan tedavisini, dilerseniz siz kendi evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Nasıl mı ? Magnetix Wellness manyetik takılar ile elbette. Magnetix Wellness manyetik takılar aksesuar görünümünde manyetik sağlık magnetleridir. Kullanımının kolay olması ve sürekli olarak kullanılabilmesi amacı ile, takı olarak tasarlanmıştır. Magnetix Wellness manyetik takılar ile, migren, astım, eklem ağrıları, bel fıtığı, boyun fıtığı, depresyon, kronik kabızlık,kronik yorgunluk gibi, günümüzün en sık rastlanılan hastalıklarından kurtulup, daha kaliteli bir hayat yaşayabilirsiniz. Üstelik Magnetix Wellness manyetik takıları son dere kolay kullanımı ve şıklığı ile de kullanıcıların gözdesi haline gelmiştir.

Magnetix Wellness Manyetik Takıların Yararları/Faydaları Nelerdir ?

manyetik_takilari_nerden_alabilirim

 • Manyetik takılar, migren hastaları için kesin ve doğal çözümdür. Migren hastalarının sürekli olarak kullanacağı manyetik takılar ile kısa süre içerisinde migren ağrılarından kurtulabilecekleri gibi, tedavi olma şansları da vardır.
 • Manyetik takılar Bel fıtığı hastalığı için kesin ve doğal çözüm yoludur. Bel fıtığı ve bel ağrısı bulunan bölgede, kan dolaşımını düzenleyerek, ağrıların geçmesini ve bel fıtığı rahatsızlığının tedavi edilmesini sağlar.
 • Manyetik takılar Eklem ağrıları, eklem kireçlenmesine bağlı ağrılar ve fibromiyalji adı verilen, sebebi bilinmeyen vücut ağrıları üzerinde çok etkili ve faydalıdır. Manyetik takıların kullanılmaya başlanmasından kısa bir süre sonra, kullanıcılar ağrılarının geçtiğini ve kendilerini adeta yeni doğmuş gibi hissettiklerini söylemektedirler.
 • Manyetik takıların Astım hastalarına faydaları da göz ardı edilemez. Manyetik takıları kullanan astım hastaları, daha rahat nefes almaya başlamakta ve uzun süreli kullanımın ardından, hastalıklarına şifa bulabilmektedirler.
 • Manyetik takıların adet sancılarına yararları da son derece önemlidir. Pek çok kadının sıkıntısı olan adet sancıları, manyetik takılar sayesinde tarihe karışmaktadır. Adet sancılarını 10 dakika gibi kısa sürede ortadan kaldırıp, kadınların adet dönemlerini çok daha rahat ve ağrısız geçirmelerini sağlamaktadır.
 • Manyetik takılar, metabolizmayı hızlandırarak daha kolay kilo verilmesine yardımcı olur.
 • Manyetik takılar, bağışıklık sistemini kuvvetlendirir ve sık sık hasta olmanızı önler. Özellikle çocuklarda çok muhteşem sonuçlar vermektedir.
 • Manyetik takılar, romatizmal hastalıklar üzerinde de iyileştirici etkiye sahiptir.
 • Manyetik takılar cildin yenilenmesine ve dolayısı ,le daha genç bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur.
 • Manyetik takılar, Depresyonu yenmenizi ve hayata daha pozitif bakmanızı sağlayacak en doğal güçtür.
 • Manyetik takılar, sinir sitemini düzenler.
 • Manyetik takılar, vücuttaki ödem ve şişkinliği atar, vücutta biriken toksinlerin daha kolay dışarı atılmasını sağlar.
 • Manyetik takıları sadece sağlık problemi olan kişiler değil, gayet sağlıklı olan insanlar da kullanabilir. Vücut sistemlerini düzenlediği ve pek çok problemi çözdüğü için, manyetik takı kullanmak sağlıklı ve kaliteli bir hayat sürmenizi sağlar. Önemli olan hasta olduktan sonra çare aramak değil, hasta olmadan önlem almaktır.

Manyetik Takıların Faydaları Konusunda Benim Yorumum

manyetik_takilari_kullananlarin_yorumlari

Manyetik takıları kullanmadan olumsuz yorum yapan insanlara itibar etmeyiniz diyerek ben de buradan kendi deneyimimi anlatmak istiyorum. Boynumla ilgili sağlık sorunum nedeni ile, sürekli sırt ve bel ağrısı, ayrıca düzenli uykum olmadığından dolayı da sürekli yorgunluk ve halsizlik problemi yaşıyordu. Ta ki Magnetix Wellness manyetik takılar ile  tanışıncaya kadar. İlk Magnetix Wellness manyetik takıları aldığımda işe yarayacağına şüphe ile bakmıştım. Ama ağrıyı çeken bilir. Faydası olur diye aldım. İlk kullanımdan itibaren yarım saat gibi kısa süre içerisinde, baş ağrım tamamen geçti. Sırtımın ağrısı hafifledi. Şimdi Magnetix Wellness manyetik takılarımı hiç yanımdan ayırmıyorum. Manyetik suyumu içiyorum ve adeta vücudumun dinçleştiğini hissediyorum. Sağlık sorunu olan olmayan herkese kesinlikle kullanmasını tavsiye derim.

Manyetik Takıları Nereden Alabilirim ?

Manyetik tedavinin faydalarından istifade etmek isteyen sevgili okurlarımız ; Daha sağlıklı ve daha kaliteli bir hayat yaşamak için manyetik takıların gücünden faydalanabilirsiniz. Manyetik takılara sahip olmak için,lütfen yorum kısmına isim ve telefon numaranızı yazınız. Yorumlar direk olarak yayınlanmadığından dolayı, isim ve telefon numaranız üçüncü şahıslar tarafından görülemez. Sayfamızın yorum kısmına isim ve telefon numarası bıraktığını taktirde sizlerle irtibat kurup dilediğiniz manyetik takıyı size gönderebiliriz. İletişim İçin 0505 816 22 79 (Aslı Sever)

Önemli Hatırlatma ;

Manyetik alan, insan vücudu için gerekli olan bir ihtiyaçtır. Manyetik alan tedavisini hiç bir yan etkisi veya zararı yoktur. Fakat, kalp pili olan kişilerde doktora danışmadan kullanmaması gerekir.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Manyetik Alan Tedavisinin Faydaları” Konulu yazıdaki yorumlar

 • Şerife Çiğilli

  merhabalar , ben manyetik takılarla tanışalı tam bir yıl oldu , kullanmadan önce bunların gerçek anlamda faydalı olabileceğine bende inanmamıştım ta ki bir otobüs yolculuğunda Belçika’da yaşayan gurbetçi Sultan hanımla tanışana kadar . Sultan hanım 6 yıldır çektiği migren ağrılarından manyetik takılar sayesinde kurtulduğunu, bu takıların avrupada büyük bir memnuniyetle kullanıldığını benimle paylaşması ve de firmanın sunduğu memnuniyet garantisi beni bunları kullanmamda ikna edici oldu .
  vee benim ameliyatlık derecede bel fıtığım var , ayrıca sinüzit hastasıyım bundan dolayı şiddetli baş ağrılarım olurdu , yaklaşık bir yıldır kullanıyorum ve bu ağrılarımdan eser kalmadı !
  Ayrıca 9 yaşındaki oğlumun kronik kabızlığı vardı ,bu sıkıntısına hiç bir ilaç ve tedavi fayda olmamıştı , ayrıca Astım bronşit hastasıydı. oğlumun kullandığı manyetik su çubuğu manyetik kolye ve de manyetik bileklik sayesinde kabızlığı 10 gün içerisinde çözümlendi . Ay içinde 4 kere ateşlenen ve sürekli antibiyotik kullanmak zorunda kalan oğlum bir yıldır bir kere bile acile gitmedi !
  Babamın kalp ağrıları bile manyetik bakır kalp sayesinde geçti !
  Annem sürekli kum döken biriyken annemin bir yıldır bu şikayeti ortadan kayboldu!
  biz ailecek kullandık çok memnun kaldık , şimdi tüm sevdiklerimin de faydalanmasını istiyorum , dilerim bu paylaşım bu anlamda bir katkı olur , sevgilerimle Şerife Çiğilli – Konya

 • İlginizi Çekebilir

  Sponsor Bağlantılar