MASUM DEĞİLİZ (SÜRGÜN) DİZİSİ

Tv-Sinema-Magazin 09 Şubat 2011
371

MASUM DEĞİLİZ (SÜRGÜN )DİZİSİ
MASUM DEĞİLİZ (SÜRGÜN )DİZİSİ

Masum Değiliz( Sürgün) Dizisi

Masum değiliz,Masum Değiliz Dizisi,Sürgün Dizi,Sürgün Dizisi,Masum Değiliz Oyuncuları,Masum Değiliz Konusu,Masum Değiliz Ne Zaman Başlıyor,Sürgün dizisi Ayvalık
Avşar yapımın en iddialı projelerinden birisi olan Sürgün dizisinin adı, Masum Değiliz olarak değiştirildi. Aşk ve intikam üzerien kurgulanmış olan dizi ile ilgili detayları, size aktarmak istiyorum.
Masum Değiliz Dizisi Oyuncuları
Can Nergis, Gülcan Aslan, Laçin Ceylan, Engin Şenkan,Avni Yalçın ve Nur Sürer’in rol alacağı dizide; 30’lu yıllarda başlayıp 40’larda devam eden bir hikaye anlatılacak.
Masum Değiliz Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak ?
Masum Değiliz Dizisi, Mart ayından itibaren, ATV de yayınlanmaya başlayacak. Sürgün (Masum Değiliz) Dizisinin bütçesi  1,5 Milyon TL. Proje, Tomris Giritlioğluna ait. Yönetmen, Hatırla Sevgili”nin yönetmeni Ümmü Burhan.
Sanat yönetmenliğini Erol Taştan’ın, kostüm tasarımını Naz Erayda’nın yaptığı dizide Ayvalık‘ta ki mekanlar 1940’lı yıllara göre hazırlandı.  Hikayesi 1935 ve 1945 yılları arasında geçen “Sürgün(Masum Değiliz )dizisinin mekan hazırlıkları 4 ay öncesinden başladı. Sanat yönetmeni Erol Taştan döneme hayat verecek en ufak ayrıntıyı dahi göz ardı etmeden, hikayeye hayat veren 14 ayrı mekanı dizayn etti. Masum Değiliz Dizisi “Takvimler hangi yılı gösterirse göstersin, insanoğlu hep aynıdır. Doğumundan ölümüne kadar, tüm hayatlar aynıdır aslında, değişmez amaçlar uğruna feda edilir yaşamlar. Mefret, aşk, intikam; yüzler ve isimler farklıdır. Sadece, duygular hep aynıdır” felsefesiyle çekiliyor.
Masum Değiliz (Sürgün) Dizisinin Konusu
1935 yılında Memet adlı bir çocuğun babası,cinayet suçu nedeniyle idam edilir. Memet babasının suçsuz olduğuna inanmaktadır. Bu yüzden kararı veren hakimi bıçaklar. Ayağından sakatlanan hakim çocuğu affeder ama annesinden şehri terk etmelerini ister. Memet ve annesi o şehri terk eder.
Aradan yıllar geçer. 1946 yılının ilk aylarında Memet babasının haksız yere idam edildiğini ıspatlamak ve kovulduğu şehre kendini kabul ettirmek için geri dönmeye karar verir. Şehre gelirken trende tanıştığı Leyla’nın da aynı istasyonda indiğini görünce gülümser ama gülümsemesi az sonra kaybolur. Çünkü bu kızı karşılamaya gelen adam babasının idamına karar veren hakimdir. Hoşlandığı kız hakimin kızıdır.
Memet’in şehre gelmesiyle birlikte unutulmaya yüz tutmuş cinayet meselesi yeniden gündeme gelir. Memet gerçek katili tespit etmek için uğraş verir. Bu süreçte hakimin kızı Leyla’yla da karşı karşıya gelir.Leyla şehirdeki herkes tarafından sevilen, el üstünde tutulan, güzel ve alımlı bir kızdır. Adeta sevgi ve ilgiyle beslenen Leyla’ya Memet ilgisiz ve saldırgan davranır. Bu durum Leylayı hem öfkelendir, hem de karşı konulmaz birçimde Memet’e yaklaştırır.
Memet hayli varlıklı olarak şehre dönmüştür. Yatırımlar yapmaya başlar.
Masum değiliz,Masum Değiliz Dizisi,Sürgün Dizi,Sürgün Dizisi,Masum Değiliz Oyuncuları,Masum Değiliz Dizisinin Konusu, Masum Değiliz Ne Zaman Başlıyor ,Sürgün dizisi Ayvalık

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“MASUM DEĞİLİZ (SÜRGÜN) DİZİSİ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar