MEHMET GÜNSÜR (BİYOGRAFİSİ) KİMDİR ?

Tv-Sinema-Magazin 16 Temmuz 2012
858

Mehmet Günsür (Biyografisi) Kimdir ?
Mehmet Günsür Eşi Kim,Mehmet Günsür Boyu Kaç, Mehmet Günsür Son filmi,Mehmet Günsür Twitter
,Mehmet Günsür,Mehmet Günsür Kimdir,Mehmet Günsür Eşi

Mehmet Günsür Biyografisi-Mehmet günsür Vikipedi-Mehmet Günsür Kaç Yaşında ?
8 Mayıs 1975’de İstanbul’da dünyaya geldi. Mehmet Günsür 37 yaşında.

Mehmet GünsürMehmet Günsür Burcu Ne ?
Mehmet günsür Boğa Burcu
Mehmet Günsür Boyu,Mehmet Günsür Boy-Mehmet Günsür Boyu Kaç ?
Mehmet günsürün Boyu 177 cm
Mehmet Günsür Twitter Adresi
Mehmet Günsürün Twitter adresi : twitter.com/mehmet_gunsur
Mehmet Günsür Vikipedi
Tartillerde ailesi ile birlkikte İtalyaya gitmeyi çok severmiş. Üstelik İtalyanları da, İtalyancayı da, Çok estetik bulduğunu söylüyor. İtalyan Lişsesinde Okumak en büyük hayaliymiş ve Bu hayalini de gerçekleştirmiş. Liseyi İtalyan Lisesi’nde okudu. Marmara Üniversitesi reklamcılık bölümünde okumuş olmasına rağmen reklamcılık üzerine hiç çalışmamıştır.Mehmet Günsür, Aslında çocuk yaşta kameralar karşısına geçmiş olsa da Hamam filmine kadar oyunculuğu profesyonel olarak yapmayı düşünmemiştir. Hatta 25 yaşına kadar oyunculuk eğitimi almamıştır.
Mehmet günsür İlk Olarak 1982 Yılında Sana Reklamında oynayarak TV dünyasına adım atmıştır, fakat ilk profesyonel deneyimi, TRT’de yayınlanan 1988 tarihli ‘Geçmiş Zaman Mimozoları’ dizisidir. Burada evin gözlüklü küçük oğlu Sabih’i canlandıran Mehmet Günsür, uzunca bir süre oyunculuktan uzak kaldı. Bu dönemde Roxy isimli mekanın restoranını da işleten Mehmet’in yönetmen Ferzan Özpetek ile tanışması da yine buradaki işi sırasında olmuştur.
Yine bu yıllarda hiçbir mekanda çalma şansını elde edemeyen The Dawn isimli müzik grubunun üyeleri arasında da yer alan Mehmet Günsur için milat 1997 tarihli ‘Hamam’ filmi olmuştur. Bu filmin ardından kariyerini oyunculuk yönünde geliştirmeye karar veren Mehmet Günsur bu tarihten sonra birçok film,dizi ve oyunda yer almıştır.
Mehmet Günsür Filmeleri-Mehmet Günsür Dizileri-Mehmet Günsür Son Filmi
1998 yılında Star TV’de yayınlanan “Sır Dosyası” adlı dizide çaylak dedektif rolünde görüldü.
2000 yılına gelindiğinde bir Yavuz Özkan filmi olan “Hayal Kurma Oyunları” adlı filmde Tarık Akan ile birlikte rol aldı. Aynı yıl İtalya’da “Bent” adlı tiyatro oyununda başrol oynadı.
Kariyerine İtalya’da devam eden Mehmet Günsür, 2001 yılında “Tommaso” ve “Guida”, 2002 yılında “L’Italiano” ve 2003 yılında “Papa Buono,II” adlı İtalyan yapımların yer aldı.
2003 yılında Mustafa Altıoklar’ın yönettiği “O Şimdi Asker” adlı sinema filminde alkolik bir genci canlandırdı. Aynı yıl ATV’de yayınlanan “Pilli Bebek” adlı televizyon dizisinde rol aldı. “Anlat İstanbul” adlı filmde Ümit Ünal’ın çektiği bölümde mahalle fotoğrafçısını canlandırdı.
Televizyon dünyasında 2004 yapımı “Kasırga İnsanları” ve 2005 yapımı “Beyaz Gelincik” adlı dizilerle tanındı. Beyaz Gelincik adlı dizide “Mustafa” karakterini canlandıran Günsür, bu rol onu çok heyecanlandırdığı için İtalya’dan ayrılmıştı ve yine bu rol ile hayran kitlesi büyüdü.
2007 yılında “Fall Down Dead” adlı sinema filminde Dominique Swain, David Carradine gibi isimlerle birlikte rol aldı.
Mehmet Günsür  şu sıralar,  Muhteşem Yüzyıl Dizisinde, Şehzade Mustafa rolü ile izleyenlerinin karşısında oldu..
Mehmet Günsür Son filmi
Mehmet Günsür Belçim Erdoğan ile birlikte Aşk Tesadüfleri sever filminde oynadı. Aşk Tesadüfleri Sever filmi 4 Şubat 2011 tarihinde gösterime Girdi.

Mehmet Günsür Eşi
Mehmet Günsür Eşi Katerine Mongio

Mehmet Günsür Eşi-Mehmet Günsür Eşi Kim-Mehmet Günsür ve Eşi-Katerina Mongio Kim
Mehmet günsür Eşi Katerine İçin hayatımın kadını diyor. İlk görüşte birbirlerine aşık olan ve evlenen Mehmet Günsür ve eşi Bu evlilikten, Ali ve Maya adında iki çocuk sahibi aynı zamanda. Mehmet Günsür Eşi Hakkında Şunları söylüyor. Adı Katerina Mongio. Belgesel yönetmeni. Benim gibi pozitif bir insan. En umutsuz yerlerde bile umudu, gülümsemeyi arayan biri. Brezilya ile ilgili çok güzel bir belgeseli var, çocuklar lağımda oynuyorlar ama mutlular. İnsanda iyi bir his bırakan bir film. Biz ikimiz de hayatı olumlu tarafından görmek isteyen tipleriz.
Mehmet Günsür Eşi Kim,Mehmet Günsür Boyu Kaç, Mehmet Günsür Son filmi,Mehmet Günsür Twitter,Mehmet Günsür,Mehmet Günsür Kimdir,Mehmet Günsür Eşi

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“MEHMET GÜNSÜR (BİYOGRAFİSİ) KİMDİR ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar