MEZOTERAPİ İLE CİLT GENÇLEŞTİRME

Cilt Bakımı ve Güzellik 10 Eylül 2012
336

Mezoterapi İle Cilt Gençleştirme
Mezoterapi,Mezoterapi Ne demek,Mezoterapi Nedir,Mezoterapi Cilt,Mezoterapi İle Cilt Gençleştirme, Mezoterapi Nasıl Uygulanır,Mezoterapi Nasıl Yapılır,Yüz Mezoterapisi,Yüz Mezoterapi

Mezoterapi Nedir,Mezoterapi Ne Demek ?
Mezoterapi; ağrı veya hastalıkları, vücutta bulundukları yere lokal olarak uygulanan mikro enjeksiyonlar yoluyla kontrol altına alan ya da tedavi eden bir tıbbi uygulamaya verilen isimdir.

Yüz MezoterapisiMezoterapi, Ağrı tevavisiden tutun da, cilt gençleştirme,Zayıflama,Selülit Giderme ve pek çok rahatsızlığın tedavisinde kullanılmaktadır. Bu makalemizde, mezoterapi ile cilt gençleştirme hakkında bilgi vereceğiz..
Siz de daha gergin ve genç görünen bir cilde sahip olmak istemez msiniz. Cilt yüzeyinden yapmış olduğunuz uygulamalar, cildin derinlerine nüfuz etmediğinden dolayı, çok etkili olamaz. Bu sebeple, daha etkili bir uygulamaya ihtiyaç duyulur. İşte tam da bu noktada, Mezoterapi devreye giriyor.
Yüz Mezoterapisi,Yüz Mezoterapi
Cildin gençleşmesi amacı ile yapılan yüz mezoterapisi, sadece yüzde değil, boyun ve dekoltede de uygulanmakta ve harika sonuçlar vermektedir. Uygulama sıklığı kişiye özel olmakla birlikte ilk ay haftada bir 3-4 seans, sonrasında 2 haftada bir 3-4 seanstır.Cildin gereksinimine göre ayda veya 3-6 ayda bir tekrarlar olabilmektedir.Yüz mezoterapisi (mezolifting) en etkili yüz gençleştirme yöntemlerinden biridir.
Mezoterapi Nasıl Uygulanır,Mezoterapi Nasıl Yapılır ?
Mezoterapi uygulaması, derinin alt tabakalarına ulaşarak, cildin uyarılmasını ve bu sayede cildin yenilenmesi maksadı ile uygulanır. Mezoterapi yöntemi ile cilde gerekli olan vitamin, aminoasit, hyaluronik asit, antioksidanlar çok ince uçlu iğnelerle cilt altına enjekte edilir. Cildin uyarılması ile cilt kendini yenilemeye başlar ve cilt daha gergin kırışıksız diri ve parlak bir görünüme kavuşur.
Enjeksiyonlar iğne girişlerinin hafif acısı dışında ağrılı bir yöntem değildir.İğne girişlerinin en az hissedilmesi için özel aletlerle enjeksiyonlar yapılmaktadır.Etkisi ortalama 3-4 seansta görülmeye başlar.Mezoterapide kullanılacak ilacın dozu ve cilde veriliş derinliği önemli olduğundan mutlaka uzman doktorlar tarafından uygulanması gereken bir yöntemdir.
Mezoterapi,Mezoterapi Ne demek,Mezoterapi Nedir,Mezoterapi Cilt,Mezoterapi İle Cilt Gençleştirme,Mezoterapi Nasıl Uygulanır,Mezoterapi Nasıl Yapılır,Yüz Mezoterapisi,Yüz Mezoterapi

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“MEZOTERAPİ İLE CİLT GENÇLEŞTİRME” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar