Kategori: Moda-Aksesuar

Ünlü Moda Evi Dilenci Ayakkabısı Tasarladı! İnsanlar Bu ayakkabıya Servet Ödüyor!

Modacılar zaman zaman hiç olmayacak bir şeyi trend haline getirip, bu ürünler için neredeyse bir servet istiyorlar. Bunlardan bir tanesi de ünlü moda evi Maison Martin Margiela. 2017 yılının koleksiyonunu açıklayan ünlü moda evi öyle bir ayakkabı piyasaya sürdü ki!

PAYLAŞ TWEET
15 Haziran 2017
213

Ayaklara ve Bacaklara Zarar Veren Ayakkabılar

Yaz aylarına çok az zaman kaldı. Yaz döneminde ayaklarımız için çeşit çeşit renk renk ve farklı modelleri de ayakkabı tercihi de arttı. Ayakkabı seçimi konusunda özgür olduğumuzu düşündüğümüz tek ay belki de yaz ayı. ama yaz dönemlerinde genellikle ayakkabı tercihi yapılırken sağlık ikinci plana atılıyor.

PAYLAŞ TWEET
01 Haziran 2017
210

2017 Yılına Hoş Geldin Kasket Şapka Modası

2017 yılında çok ilginç moda akımları bizleri bekliyor. Bu moda akımlarının pek çoğunda kadınlar için erkeklerin kullanmış olduğu ürünler öne çıkarılıyor. Mesela modern babo akımı arkasına basılmış kabadayı ayakkabılarından esinlenilmiş.

PAYLAŞ TWEET
06 Mayıs 2017
284

Evde Topuklu Ayakkabı Yenilemek İçin Muhteşem Fikirler

Topuklu ayakkabı kadınların vazgeçilmezidir. Bir kadını en çok üzen şey çok beğendiği topuklu ayakkabıyı almamak ve çok severek aldığı topuklu ayakkabının modasının geçmesi ya da ufak tefek deformasyona uğramasıdır. Bir türlü o topuklu ayakkabı ile aralarındaki bağı koparamaz ve atmak istemezler de.

PAYLAŞ TWEET
13 Nisan 2017
372

Makyajda 80’li Yıllara Dönüş Var

Tarih tekerrürden ibarettir sözü, her daim karşımıza çıkıyor. Özellikle de moda konusunda. Bu söz yine modacıları ve kullanıcıları yanıltmadı. 2017 yılının makyaj modası 80’li yıllara döndü. 80’lerin frapan makyaj modası bu günün en trend moda akımları arasına girdi.

PAYLAŞ TWEET
05 Nisan 2017
205

Denemeden Rahat Topuklu Ayakkabı Bulmanın Püf Noktaları

Topuklu Ayakkabılar göründükleri kadar rahat olmayabilirler. Bu da çok beğenerek aldığınız topuklu ayakkabıyı giymenin tam biz azaba dönüşmesine neden olur. Ayaklarınız acımaya başlar. Bir türlü istediğiniz randımanı alamazsınız.

PAYLAŞ TWEET
01 Nisan 2017
306

Elbiseye Göre Renk Değiştiren Topuklu Ayakkabı Üretildi

Topuklu ayakkabı kadınların en büyük tutkularından bir tanesi. Her kıyafete göre ayrı renk, şekil ve desenlerde alınan topuklu ayakkabılar saklama açısından da sıkıntı yaratıyor. Litvanya merkezli bir şirket kadınların bu ortak sorununa muhteşem bir çözüm bularak, kıyafete göre renk değiştiren ayakkabı üretmiş.

PAYLAŞ TWEET
20 Mart 2017
172

Daha Uzun görünmenin 5 Püf Noktası

Bazı giyim hataları olduğunuzdan daha kısa görünmenize neden olur. Eğer boyunuz yeteri kadar uzun değilse bu hatalardan dolayı zaten kısa olan boyunuz daha da kısa görünecektir. Bu istenmeyen duruma neden olmamak ve uzun görünmek için bazı püf noktalarını bilmenizde fayda var.

PAYLAŞ TWEET
14 Mart 2017
160

Artık Geçmişte Kalan 7 Moda Akımı

Bir dönem ortalığı kasıp kavuran, ama artık günümüzde son derece komik ve itici bulunan moda akımları var. 1980 li-90 lı yıllarda hemen hemen herkes tarafından giyilen ya da uygulanan moda akımları artık geride kaldı. Şimdiki nesile son derece komik ve gereksiz gelen bu moda akımları sadece ülkemizi değil tüm dünyayı etkisi altına almıştı.

PAYLAŞ TWEET
10 Mart 2017
253

Topuklu Ayakkabı Bakımı

Topuklu ayakkabı giymeyi seviyorsunuz. Ama bir de bu topuklu ayakkabı giymenin önemli kuralları var. Topuklu ayakkabıda en önemli kural topuklu ayakkabı bakımıdır. Eğer topuklu ayakkabılarınızın temizliğini ve bakımı düzenli olarak yaparsanız, uzun süre ilk aldığınız günkü gibi giyebilirsiniz.

PAYLAŞ TWEET
06 Mart 2017
251

Kolayca Çizebileceğiniz Topuklu Ayakkabı Çizimleri

Topuklu ayakkabı kadınların elbette vazgeçilmezi. Bunu her zaman söylüyorum. Bloğumda da siz değerli okurlarım için topuklu ayakkabı konusunda ilginç bulduğum pek çok paylaşım yaptım. Topuklu ayakkabıya olan ilgi sadece giymek için değil elbette. Bir de bu topuklu ayakkabıların çizimlerini yapan stilistler var.

PAYLAŞ TWEET
22 Şubat 2017
2275

Topuklu Ayakkabı Üzerine Yapılan İlginç Bir Araştırma

Topuklu ayakkabı kadınların en vazgeçilmez aksesuarı. Vazgeçilmez olmayı bırakın, resmen topuklu ayakkabı aşkı. Size pek ok makalemde topuklu ayakkabı ile ilgili faydalı olduğunu düşündüğüm bilgiler verdim. Bu günkü makalemde ise, topuklu ayakkabı hakkında yapılmış olan ilginç bir araştırma sonucunu sizlerle paylaşacağım.

PAYLAŞ TWEET
10 Şubat 2017
194

Kadınlar Neden Yüksek Topuklu Ayakkabı Giyer ?

Daha önceki bir makalemde erkekler topuklu ayakkabı hakkında ne düşünür sorusunun yanıtını vermiştim. Bu gün de kadınlar neden yüksek topuklu ayakkabı giyer sorusunun yanıtını sizlerle paylaşacağım.

PAYLAŞ TWEET
29 Ocak 2017
229

Topuklu Ayakkabı Hakkında Erkekler Ne düşünüyor?

Kadınlar topuklu ayakkabı giymeye bayılıyor. Ve en vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alıyor. topuklu ayakkabı, kadınların kısa boy problemini çözdüğü gibi, kendilerine olan özgüvenlerini ve çekiciliğini de artırıyor.

PAYLAŞ TWEET
17 Ocak 2017
399

Topuklu Ayakkabının Ayakları Vurmasını Önlemek İçin İşe Yarayan Yöntemler

Topuklu ayakkabı giymek bazı durumlarda hanımlar için eziyet de olsa kesinlikle vazgeçilmeyecek aksesuarlardan bir tanesidir. Özel günler, davetler, iş toplantıları derken topuklu ayakkabılar hayatımızdan hiç bir şekilde ayrılmıyor

PAYLAŞ TWEET
05 Ocak 2017
348

Dar Kot Giymekle Pek Çok Hastalığa Davetiye Çıkardığınızı Biliyor muydunuz ?

Dar kot pantolon son dönemlerin en moda kıyafetlerinden bir tanesi. Ve kadılar da sıklıkla bu pantolonları giymekte hiç bir tereddütte bulunmuyorlar. Ama dar kot pantolon giymek pek çok hastalığa da davetiye çıkarıyor.

PAYLAŞ TWEET
03 Ocak 2017
226

Kot Pantolonlarınızı Yıkamazsanız Ne Olur ?

Kot pantolon modası geçmeyen kıyafetlerden bir tanesi. İlk çıktığı zamanlardan bu yana her daim kadın erkek herkesin gözdesi olan kot pantolon yıkanmazsa ne olur hiç düşündünüz mü? Ya da kot pantolonu yıkamak şart mı? Kot pantolonunuzu 2 hafta yıkamazsanız pantolonun kasık bölgesinde,

PAYLAŞ TWEET
31 Aralık 2016
217

Topuklu ayakkabı – Dikkat edilmesi gerekenler

Topuklu ayakkabı benim olduğu gibi birçok kadının kombinini tamamlayan vazgeçilmez bir parçadır.Bazılarımız

PAYLAŞ TWEET
25 Aralık 2016
182
Yeniler

Manyetik Alan Tedavisinin Faydaları

Manyetik alan tedavisini duydunuz mu bilmiyorum. Ama tüm dünya üzerinde pek çok insanın şifa bulduğu önerdiği manyetik alan tedavisinin faydaları yapılan araştırmalar sonucunda kanıtlanmış bir gerçektir. Sizlere manyetik alan tedavisi konusunda uzman olan ve yaptığı manyetik alan tedavilerini faydalarını kanıtlayan Japon Dr. Kyoichi Nakawaga’dan bahsetmek istiyorum.

PAYLAŞ TWEET
18 Nisan 2015
1386

Karanfil Yağının Saçlar İçin Faydaları

Saç bakımında bulabileceğiniz en iyi ve en faydalı bitkilerden bir tanesi kesinlikle karanfildir. Karanfilin içerisinde bulunan pek çok vitamin ve mineral saçlarınız için harika bir bakım sağlar. Saç bakımında karanfilin tomurcukları kadar karanfilin yağından da faydalanılabilir. Saç dökülmesi için çözüm arayan okurlarımız için kesinlikle karanfil yağını önermekteyim.

PAYLAŞ TWEET
12 Ekim 2018
251

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Kim Öldü?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi ilk yayınlandığı bölümden itibaren en dikkat çeken yapımlardan bir tanesi oldu. kim öldürüldü, katil zanlısı kim? sorularının cevabı Sarmaşık Sarmaşık sitesinde lüks ve ihtişamlı siteler, 4 kadın ve 4 erkek arasındaki rekabet, aşklar, karanlık sırlar derken en çok merak edilen Sarmaşık Vakasında yani Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Kim Öldü? sorusunun cevabı.

PAYLAŞ TWEET
18 Mart 2018
704