Murat Yıldırım Sunuculuk Konusunda İzleyiciden Tam Not Aldı

Tv-Sinema-Magazin 09 Şubat 2017
150

ATV’nin yıllardır sevilerek izlenen Kim Milyoner Olmak adlı yarışması Kenan Işık’ın sunumuyla başlamıştı. Kenan Işık’ın beyin kanaması geçirmesi nedeni ile yarışmayı bırakmasının ardından programı Selçuk Yöntem sunmaya başlamıştı. Son iki bölümde ise Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programını genç oyuncu Murat Yıldırım sunmaya başladı. Murat Yıldırım sunumu ile seyirciden tam not almayı başardı.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasının Yeni Sunucusu Murat Yıldırım

kim_milyoner_olmak_ister

Kenan Işık ve Selçuk Yöntem’in ardından Yarışmayı devralan Murat Yıldırım, oyunculuğun ardından, sunuculuktaki başarısını da kanıtladı. Murat Yıldırım henüz iki bölümdür yarışma programını sunuyor olmasına rağmen seyirciden tam not almayı başardı. Murat Yıldırım Twitterde, sunuculuğuyla en çok konuşulanlar arasında yer aldı.

kim_milyoner_olmak_ister_murat_yildirim

Murat Yıldırım, dizilerinden ve filmlerinden var olan hayranlarının yanı sıra, yarışmanın takipçilerinden de oldukça olumlu yorumlar aldı. Murat Yıldırıma sunuculuğu çok yakıştıran hayranları, Murat Yıldırım ile yarışma programının çok daha samimi olduğu yönündeki yorumlarını belirttiler. Sırf Murat Yıldırım için bile yarışmayı izleyeceklerini belirten hayranları, Murat Yıldırım’ın zamanla daha iyi sunum yapacağını ve heyecanlı olmasının işine gösterdiği özenin bir parçası olduğunu düşünüyor.

 

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Murat Yıldırım Sunuculuk Konusunda İzleyiciden Tam Not Aldı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar