Ojeyi Düzgün Bir Şekilde Süremeyenler İçin Harika Öneriler

Cilt Bakımı ve Güzellik 28 Mart 2016
313

Oje sürmek her ne kadar basit bir iş gibi görünse de hanımların en büyük sorunlarından bir tanesidir. Kadınların vazgeçilmez makyaj malzemesi olan oje öyle hemen acele bir şekilde sürülüp de çıkılacak bir şey değildir. Eğer oje süren hanımın acil bir işi var ise durum daha da çekilmez ve içinden çıkılmaz hal alır. Eğer siz de ojesiz çıkmam diyenlerdensiniz ve oje sürmek konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, size çok işinize yarayacağını düşündüğüm harika önerilerim olacak.

oje_surmek

Her iki günde bir sürdüğünüz ojeyi silip yenilemek, kıyafetinize ya da gideceğiniz yere göre oje kullanmak sizin için zor oluyor ise, haftada  defa bir güzellik merkezine gidip French oje uygulaması yaptırmak oldukça zaman kazanmanızı sağlayacaktır.

Eğer acil bir işiniz var ise ve oje sürecekseniz, kesinlikle koyu renk ojelerden uzak durmalısınız.Koyu renk ojeyi bir kat sürdüğünüzde kötü bir görüntüye sahip olacaktır. İki kat sürdüğünüzde ise kuruması çok uzun zaman alacaktır. Uzun sürede kuruyacağı için de bir iş yapmaya kalkıştığınızda ojeniz bozulacak ve tüm çabanız boşa gidecektir.  En iyi tercih, acil işiniz olduğunda açık renk ve tek kat sürüldüğünde de tırnaklarınıza parlaklık verecek olan ojeler olacaktır.

french_oje

Oje sürerken, oje fırçasının üzerinde çok fazla oje olmamasına dikkat edin. Fırçanın üzerinde çok fazla oje olursa, ojeyi tırnağınıza sürdüğünüzde kalın bir tabaka meydana geleceği için hem çirkin bir görüntüye sebep olur hem de geç kurur.

Hızlı bir şekilde oje sürerken oje tırnak etlerinize bulaşmışsa, kulak pamuğunu asetonla ıslatıp, kenarlara taşan ojeleri temizleyin. Tırnaklarınıza değdirmemeye dikkat edin.

tirnak_bakimi

Ojelerin üzerinde oluşan kusurları kapatmak, daha etkileyici ve parlak bir görünüm elde etmek için iyice kuruyan ojenin üzerine bir kat renksiz parlatıcı sürebilirsiniz. Bu sayede oje daha uzun süre dyanacaktır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ojeyi Düzgün Bir Şekilde Süremeyenler İçin Harika Öneriler” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar