ÖMER COŞKUN MİGREN-HAFIZA KAYBI-SEFES-MS HASTALIĞI İÇİN BİTKİSEL ÖNERİLERELDE

Bitkisel Tedavi 04 Şubat 2010
270

SİĞİL: Vücutta oluşan siğiller için, incir yaprağını kırıp, dibinden çıkan sütü sürün. 1 tatlı kaşığı zencefil de siğiller için çok faydalıdır.
ÇÖREKOTU İLE ZAYIFLAMA: Çörek otunu, yemeklerden 30 dk önce, ya çiğneyerek, ya da, öğütüp, 1 bardak su ile içmemek suretiyle, ayda 4-5 kilo vermek mümkündür. Aynı zamanda, keten tohumu da zayıflamaya yardımcıdır. Yemeklerden 30 dak önce 1 tatlı kaşığı, keten tohumu 1 bardak su ile yutulur.
İDRAR KAÇIRMA: İdare kaçırma için, aslanpenşesi, havlıcan, ardıç yağı ve yakıotu çok faydalıdır.

  • Ardıç yağı, sabah akşam 5 er damla olmak üzere, yemeklere veya bala katılarak yenir.
  • 1 tatlı kaşığı yakıotu, 1 bardak kaynar suda 10 dak demlendirilir. Sabah ve akşam günde 2 defa içilir.

MS HASTALIĞI: MS başta olmak üzere, pek çok sinir sistemi hastalığında, ardıç yağı çok fayda sağlar. Sabah 5 damla akşam 5 damla olmak üzere günde 2 defa tüketilir.
KARACİĞERDEKİ KİST İÇİN:
1 tatlı kaşığı zerdeçal,
1 bardak kaynar suda 5 dak demlenir. Sabah akşam içilir.
Karaciğer hastalıkları için, enginar yaprağı çayı ve karahindiba çok faydalıdır.
SEDEF HASTALIĞI: Sedef hastalığı için faydalı 3 bitki vardır. Oğulotu ve şahtere çayları ile, ardıç katranı yağıdır. Bitkilerin çayları içilir. Ardıç katranı yağı içeren bir krem de, cilde sürülür.
BOYUNDA BEZE:

  • Yoğurt otu çok faydalıdır.
  • 1 tatlı kaşığı yoğurtotu bitkisi,
  • 1 bardak kaynar suda 10 dak demlendirilir.
  • Sabah akşam içilir.
  • En az 1 ay kullanılmalıdır.

ZİHİN AÇMAK İÇİN:
Beynin 2 önemli ihtiyacı, oksijen ve Şekerdir. Evinizi iyi havalandığı. Şekeri de bal pekmez gibi, doğal Nesinlerden alın.
MİGREN İÇİN: “Migren, beyine giden kan akışının artmasından kaynaklı bir hastalıktır” diyen Ömer Coşkun’un migren için önerileri;

  • Ağrı başladığı zaman, Bir elinizin baş ve serçe parmaklarını şakakların her iki yanına, diğer elinizi de, şahdamarınıza 5 dak bastırın. Loş ışıkta dinlenin.
  • Baş ağrılarının bazıları, boyundan kaynaklanır. kırk kilit otu çayını, günde 1 defa için. Boynunuza kantaron yağı ile masaj yapın.

Nane koklayın.
“Eğer, bağırsak problemi yaşıyorsanız, nar kabuğu ve narçiçeği, hafıza kaybı yaşıyorsanız, ya da yaşamak istemiyorsanız, köri ve karanfil çok fayda sağlayacaktır diyor”, Dr Ömer Coşkun.
BARSAK SORUNLARI: 1 tatlı kaşığı kurutulmuş ve çekilmiş nar kabuğu ya da narçiçeği, 1 bardak kaynar suda 5 dak kaynatılıp günde 1 defa içilir. Bal şerbeti yapılıp içilir.
HAZIFA KAYBI VE BUNAMA (ALZHEİMER) : Haftada 3 defa mutlaka yemeklerinize köri baharatı katın. Çayın içine, karanfil atıp, 6 dak. Demlendirin. Çayınızı karanfille için.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“ÖMER COŞKUN MİGREN-HAFIZA KAYBI-SEFES-MS HASTALIĞI İÇİN BİTKİSEL ÖNERİLERELDE” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
İSHALE ACİL ÇÖZÜM

İSHALE ACİL ÇÖZÜM

21 Şubat 2013
348

Sponsor Bağlantılar