ÖMER COŞKUN BOY UZATMA

Dr Ömer Coşkun 01 Nisan 2010
704
Omer Coskun Boy Uzatma
Omer Coskun Boy Uzatma

Ömer Coşkun Boy Uzatma

Ömer Coşkun Boy Tozu,Ömer Coşkun Boy Uzama,Ömer Coşkun Boy Uzaması, Ömer Coşkun Boy Uzatma Formülü,Ömer Coşkun Boy Uzatma Kürü,Ömer Coşkun Boy Uzatmak İçin
Ömer Coşkun Boyotu
Ruşeym Ne Kadar Kullanılır, Ruşeym Nedir, Ruşeym Özü, Ruşeymin Faydaları, Ruşeymin Zararaları

Ömer Coşkun, pek çok kişinin, boy uzatma konusunda, merak ettiği bir konu üzerine, bitkisel kürünü açıkladı. Rüşeym, yani buğday özü ile yapılacak olan kürümüz;
Ömer Coşkunun önermiş olduğu boyu uzatma küründe, rüşeym (Ruşeymin Faydaları) adı verilen ve buğday özü anlamına gelen bir madde var. Buğday özü, çocuklarda, günde 1 kaşık, 15 yaş üzerinde olanlara için ise, günde 3 kaşık, tüketilebilir. Ayrıca, boyotu da kullanılabilir. Boyotu, yenilerek tüketilir, yağı ise, eklem yerlerine ve topuklara sürülür.
Boy uzatmak için, uygulanacak kürlerde, yaş sınırı 21 dir.
Ruşeymin (Buğday Özünün) Faydaları :
Mükemmel Bir Afrodizyaktır : Ruşeym Doğal afrodizyak özelliğine sahip. Yakın zamanda ruşeymden vitamin tabletleri üretimi de planlanıyor.
Yaşlılığı Geciktirir : İçerdiğ, E vitamininden dolayı, yaşlılığı geciktirici özelliği ve vücutta hücre zarının dayanıklılığını sağlaması dolayısıyla bağışıklık sistemini destekleyerek kanserin önlenmesinde önemli rol oynar. Mükemmel bir E vitamini deposudur.
Kalp için Çok faydalıdır : Ruşeymin koroner kalp hastalığı riskini azaltması, pıhtı azaltıcı etkisiyle kanın akıcılığına, diyabetli hastalarda damar tıkanıklarının önlenmesine yardımcı olabileceği belirtiliyor.
Sinir Sistemi için çok faydalıdır : Ruşeymin sinir sistemi hastalıklarında olumlu etki gösterdiği, gözde katarakt oluşumunu geciktirdiği biliniyor.
Güzelliğinize Güzellik katar : Doğanın bu altın sırrı güzelliğe de güzellik katıyor. Özellikle de cilt kırışıklıkları için birebir. Hem kırışmayı önlüyor, hem de azaltıyor.
Kısırlık için faydalıdır : Buğdayın embriyosu olarak nitelenen Ruşeym, kısırlık tedavisinde etkin olarak kullanılıyor.
* Buğday özü, (Ruşeym) her yaş grubunda kullanılabilir. Yemek pişirken, baharat yerine buğday öüzü katılabilir.
* E vitamininin yaşlılığı geciktirici özelliği ve vücutta hücre zarının dayanıklılığını sağlaması dolayısıyla bağışıklık sistemini destekleyerek kanserin önlenmesinde önemli rol oynadığı, bu açıdan zengin olan ruşeymin koroner kalp hastalığı riskini azaltması, pıhtı azaltıcı etkisiyle kanın akıcılığına, diyabetli hastalarda damar tıkanıklarının önlenmesine yardımcı olabileceği belirtiliyor.
Ruşeymin sinir sistemi Hastalıklarında olumlu etki gösterdiği, gözde katarakt oluşumunu geciktirdiği, cildi güzelleştirip kırışıklıkları önlediği ve kısırlık tedavisinde etkin olarak kullanıldığını bilimsel çalışmalarla tespit edilmiştir.
Ruşeymin Zararları  : Çölyak hastalarının ve lif kullanımında sakıncası olanlar için, kullanması uygun değildir.
Kullanım Şekilleri-Ruşeym Nasıl Kullanılır : Ruşeym, soğuk süt veya yoğurt ile karıştırılabiliyor, taze ya da kuru meyveye ilave edilerek zenginleştirilebiliyor. Çorba, salata gibi yiyeceklerin üzerine serpilerek kullanılabiliyor. Yemek pişirirken baharat yerine vitamin olarak kullanabilecek bu ürün, aynı zamanda dünya mutfağındaki çeşitli yemek tarifleri için tercih ediliyor.
Ömer Coşkun Boy Tozu, Ömer Coşkun Boy Uzama, Ömer Coşkun Boy Uzaması, Ömer Coşkun Boy Uzatma Formülü, Ömer Coşkun Boy Uzatma Kürü, Ömer Coşkun Boy Uzatmak İçin, Ömer Coşkun Boyotu, Ruşeym Ne Kadar Kullanılır, Ruşeym Nedir, Ruşeym Özü, Ruşeymin Faydaları, Ruşeymin Zararaları

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“ÖMER COŞKUN BOY UZATMA” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
103

Sponsor Bağlantılar