ÖYLE BİR GEÇER ZAMANKİ BALIKÇI KİM ?

Tv-Sinema-Magazin 26 Mart 2011
920

Oyle Bir Gecer Zamanki Balikci Hikmet Karci
Oyle Bir Gecer Zamanki Balikci Hikmet Karci

Öyle Bir Geçer Zamanki Balıkçı Kim ?

Öyle Bir Geçer Zamanki Balıkçı,Öyle Bir Geçer Zamanki Balıkçının Gerçek Hikayesi,Öyle Bir Geçer Zamanki Balıkçı Kimdir,Öyle Bir Geçer Zamanki Hikmet Karcı,Öyle Bir Geçer Zamanki Hikmet Karcı Karakteri Kim
Orhan alkaya kimdir,Orhan alkaya Biyografisi,Orhan alkaya Vikipedi
Öyle Bir Geçer Zamanki Dizisinde, Balıkçı karakterini, yani Hikmet Karcı Karakterini canlandıran kim diye oldukça merak edildi. Balıkçı karakterini canlandıran isim, Orhan alkaya.
Öyle Bir Geçer Zaman ki  dizisindeki ‘Balıkçı-Hikmet Karcı’ rolüyle dikkat çeken Orhan Alkaya’nın hayatı da balıkçının ki gibi iniş çıkışlarla dolu.
Orhan alkaya kimdir-Orhan alkaya Biyografi-Orhan alkaya Wikipedi
Orhan Alkaya 5 Şubat 1958 İsanbul doğumlu. Orhan alkaya 53 yaşında. Birçok benzer iş dalıyla uğraşan Orhan Alkaya, şair, yazar, tiyatro ve sinema oyuncusu, yönetmen, gazeteci.
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Marmara Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu’nda okuyan Orhan Alkaya, günlük gazetelerde ve dergilerde değişik sanat disiplinleri üzerine eleştiri yazıları, siyasi makaleler, denemeler yazdı.
Şehir Tiyatroları’nda oyunculuk ve yönetmenlik görevlerinde bulundu. 12 Eylül Darbesi sürecinde 1402 sayılı sıkı yönetim kanunu ile görevden alınan binlerce kamu görevlisi arasında yer aldı.
Öyle Bir Geçer Zamanki Balıkçı Kim,Öyle Bir Geçer Zamanki Balıkçı,Öyle Bir Geçer Zamanki Balıkçının Gerçek Hikayesi,Öyle Bir Geçer Zamanki Balıkçı Kimdir,Öyle Bir Geçer Zamanki Hikmet Karcı,Öyle Bir Geçer Zamanki Hikmet Karcı Karakteri Kim
, Orhan alkaya kimdir,Orhan alkaya Biyografisi,Orhan alkaya Vikipedi

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“ÖYLE BİR GEÇER ZAMANKİ BALIKÇI KİM ?” Konulu yazıdaki yorumlar

  • yekta durmaz

    cemile ahmetin adam öldürdünü biliyomu bilen varsa söylesin lü
    tfen

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar