Özgür Çevik Kimdir ?

Tv-Sinema-Magazin 02 Ağustos 2012
492

Özgür Çevik  Kimdir ?
Özgür Çevik Kimdir,Özgür Çevik Biyografi,Özgür Çevik Hayatı,Özgür Çevik Kim,Özgür Çevik Biyografisi,Özgür Çevik Boyu,Özgür Çevik Kaç yaşında,Özgür Çevik Twitter

Son dönemlerin gözde oyuncularından Özgür Çevik hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık. Yaz bitiminde, Star TV ekranlarında izleyenlerle buluşacak olan Evlerden Biri dizisinde rol alacak olan Özgür Çevik ile ilgili herşey..

Özgür Çevik KimdirÖzgür Çevik Vikipedi-Özgür Çevik Hayatı-Özgür Çevik Biyografisi
27 Mayıs 1981 Ankara doğumlu. Özgür Çevik 30 yaşında
Özgür Çevik Boyu-Özgür Çevik Boy-Özgür Çevik Boyu Kaç cm ?

Özgür Çevikin Boyu
1,82 cm
Özgür Çevik Burcu-Özgür Çevikin Burcu Ne ?

Özgür Çevik
ikizler burcu
Özgür Çevik Twitter-Özgür Çevik Twitter Adresi

Özgür Çevik Twitter
:
twitter.com/ozzgurcevik
Özgür Çevik Hayatı

Anne ve Babasının memuriyeti dolayısıyla beş yaşına kadar İstanbul’da Anneannesinin yanında büyüdü.İlkokulu Amasya da bitirdi. Ortaokul yılları ise Lüleburgaz da geçti . Gitarla ilk kez burada tanıştı.Liseyi Bingöl de başladı, İzmit de devam etti. İzmit Anadolu Lisesi mezunu.1999 yılında İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümünü kazanarak tekrar döndüğü İstanbul’da , Eğitim ile birlikte müzik çalışmalarına da devam etti.
İlk kez 28.Şubat 2004 de Akademi Türkiye yarışmasındaki başarısı ile tanıdık onu. Şu an dizi oyuncusu olarak Yabancı Damat ‘da Niko karakterini canlandırıyor.Üniversite eğitimini yanında Albüm çalışmaları da devam eden Özgür Çevik‘in , en büyük hobisi ; Gitar çalmak ve İstiklal caddesinde yürümek .
Özgür Çevik dizileri-Özgür Çevik Filmleri

* 2007 yılında, Yabancı Damat dizisi yayın hayatını noktaladı. Aynı yıl Çevik üniversiteden mezun oldu.
* 2007-2008 yılları arasında, Sakir Gürzumar’ın yönettiği Romantika adlı müzikalde başrollerde yer aldı.
* Lise yıllarında tanıştığı gitarla başlayan müzik aşkı, genç sanatçının içinde hiçbir zaman tükenmedi ve de 2008 yılının mayıs ayında, Rock türündeki ilk albümü Düş-ün-ceyi piyasaya çıkarttı.
* 2008 yılında Gece Sesleri, 2009 yılında ise Balkan Düğünü adlı dizilerde rol alan Özgür Çevik, aynı yıl seyircilerle buluşan Vali adlı sinema filmi ile ilk defa beyaz perdeye adımını atmış oldu.
Rol Aldığı Filmler;
Vali.
Rol Aldığı Diziler
; Yabancı Damat, Gece Sesleri, Balkan Düğünü.Son Olarak TRT de 17 Şubatta Gösterime Giren Mazi Kalbimde Yaradır Dizisinde Ferit Karakterini Canlandırdı. Yakın bir zamanda da Star TV de başlayacak olan  Evlerden Biri Dizisinde oynayacak..
Rol Aldığı Tiyatro Oyunları
;
Romantika Müzikali
Albümleri;
Düş-ün-ce
Özgür Çevik Kimdir,Özgür Çevik Biyografi,Özgür Çevik Hayatı,Özgür Çevik Kim,Özgür Çevik Biyografisi,Özgür Çevik Boyu,Özgür Çevik Kaç yaşında,Özgür Çevik Twitter

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Özgür Çevik Kimdir ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar