Pratik Dekorasyon Önerileri

Dekorasyon Fikirleri 10 Mart 2014
340

Pratik Dekorasyon Önerileri
Dekorasyon Çözümleri,Dekorasyon Önerileri,Kolay Dekorasyon Önerileri,Pratik Dekorasyon Fikirleri, Dolaplar İçin Dekorasyon Önerileri,Dolap Düzenlemesi
Hepimizin evimiz için yapmış olduğu küçük veya büyük düzenlemeler dekorasyon başlığı altında toplanıyor. Bazan evin dekorasyonundan sıkıldığınız da küçük değişiklikler yapmak, sizde ve evinizde büyük etkiler bırakıyor. Bu sebeple sizlere pratik dekorasyon önerileri sunmak istdik. evde veya kullandğınız eşyalarda yapacağınız minik değişimler sayesinde, siz de şahane yaşam alanlarına  sahip olacaksınız.

Pratik Dekorasyon Önerileri
Pratik Dekorasyon Önerileri

Dekorasyon Çözümleri,Dekorasyon Önerileri,Kolay Dekorasyon Önerileri,Pratik Dekorasyon Fikirleri, Dolaplar İçin Dekorasyon Önerileri,Dolap Düzenlemesi
Bu gün size önerceğimiz dekorasyon fikirleri, dolaplarınızla ilgili olacak.. Dolaplar depolama alanı olarak sıklıkla kullandığımız eşyaların başında geiyor. Gelin çok daha kullanışlı dolaplar için nasıl düzenleme yapmak gerekir, hep birlikte görelim.
* Eğer gardrop üzerinde ya da raflarda kreatif boya efektleri uygulamak istiyorsanız, hobi sanat evleri ve marangozlarla görüşerek bu isteinizi yerine getirebilirsiniz.
* Eğer home ofis tarzında bir yaşam alanınız var ise,mümkün olduğunca geniş bir çalışma alanı ve büyük depolama alanına ihtiyacınız var demektir. Bu sebeple malzemeleri yayabileceğiniz bir masa, kaynak kitaplarınız için bir dolap, ufak tefek eşyaları koyabileceğiniz plastik kutlar ve kolay ulaşmak istediğiniz şeyler için açık raflar, son derece iyi seçenekler olacaktır.
* Yaşadığınız alanı daha akıllıca kullanmak için bazı mobilyalarınız değiştirmeniz gerekebilir. Derin çekmece ünitesi yerine, kağıtlarınızı istifleyebileceğiniz birkaç sığ veya dikey çekmece bölücüleri daha çok işinize yarayacaktır.
* Negatif boş alanları değerlendirmenin en iyi yolu, köşelere döner dolaplar koymaktır. Eğer tavanınızın saülam olduğuna inanıyorsanız, çengellerle değişik eşyaları taşımak için raflar astırabilirsiniz.
* Hem lavanta çiçeği, hem lavanta çiçei keseleri,hem de bu çiçeğin stilize edildiği desenlerle süslenmiş kumaşlar evinizde yer alırsa, kendinizi baharın tatlı çoksusuna kaptırabilirsiniz.
* Lavanta dallarını evdeki tek kalmış cam bardaklara koyabilirsiniz. Taze lavantanın mis gibi kokusuyla, temizliğin ve tazeliğin ruhunuza hoş bir dokunuş yapmasını sağlayabilirsiniz.
* Dolaplarda yazlık ve kışlık değişimi yapacağınız zaman, dolaba yerleştireceğiniz eşyaları, kendi içinde sınıflara ayırdıktan sonra, en az kullanacaklarınızı yukarıya, elinizin altında olmasını istediğiniz eşyaları veya sezonda kullanma ihtimalinizin olduğu kıyafetleri daha kolay ulaşacağınız yerlere koyun.
* Dolabınızın bir rafını evinize gelen konukların ihtiyacı için ayırabilirsiniz. Bu rafta havlu, battaniye, nevresim takımı, terlik, yastık, gecelik gibi konuklarınızın ihtiyacı olabileceği eşyaları bulundurabilirsiniz.
* Dolap kapaklarınızı yeni depolama alanları olarak değerlendirebilirsiniz.. Akıllı düzenleyiciler ile banyo gereçlerini, dikiş setinizi ve kozmetiklerinizi kapak içlerine asarak yerden tasarruf edebilirsiniz.
* Dolap raflarınızdan birini, günlük gereksinim duyduğunuz nevresim takımı, havlu, oda spreyi gibi eşyalarınıza ayırabilirsiniz. Konuklarınız ve sizin günlük kullanmakta olduğunuz ev tekstillerinizi ayırmak için, rafları etiketleyebilirsiniz.
* Eğer kullandığınız dolapların renginden sıkıldıysanız, dekoratif duvar panelleri ile çok çok uygun fiyata yepyeni dolapalara sahip olabilirsiniz. Üstelik bu dekoratif panelleri siz kendiniz kolayca dolap kapaklarına yapıştırabilirsiniz..
Dekorasyon Çözümleri,Dekorasyon Önerileri,Kolay Dekorasyon Önerileri,Pratik Dekorasyon Fikirleri, Dolaplar İçin Dekorasyon Önerileri,Dolap Düzenlemesi

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Pratik Dekorasyon Önerileri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar