PROF DR AHMET MARANKİ BEHÇET HASTALIĞI TEDAVİSİ

Ahmet Maranki 13 Şubat 2010
364

Behçet hastalığı bağışıklık sisteminin bozulması ile ilgili damar sertliğine ait iltihap türüdür.Ağızda ve genetal bölgelerdeki yaralar başlıca özellikleridir.Bunların dışında deri tutulumu, eklem tutulumu ve göğüs tutulumu olarka görülür.Kısaca damar olan heryerde etkili olan hastalıktır.
Behçet hastalığı bulaşıcı değildir.Bedenin bağışıklık sistemiyle doğrudan alakalıdır.

Ahmet Maranki – Behçet Hastalığı Tedavisi
Ahmet Maranki – Behçet Hastalığı Tedavisi

Genetik hastalık olabilceği tahmin ediliyor.Ama her ailesinde behçet hastalığı olan kişinin kendisinde de bu hastalığın olma riski çok fazlada yoktur.Bu hastalığın diğer bir adıda ipek yolu hastalığıdır.Tahmin edebileceğiniz gibi eski dönemlerde tiacret açısından önemli rol oynayan o yoldan ismini almaktadır.
Hastalık ilk kez Hulusi Behçetoğlu tarafından tespit edilmiştir.Hastalığın ismide buradan gelmektedir.1935 yılında ise dünya tarafından başlı başına hastalık olarak kabul edilmş ve literatüre behçet hastalığı olarak geçmiştir.
Ahmet Maranki – Behçet Hastalığı Bitkisel Tedavi
Ahmet Maranki behçete karşı kişnik kürünü önermektedir.Kişniş maydonozun biraz farklı bir türüdür.İsterseniz alıp öylece tüketebilirsiniz.Ya da aşağıda ki kürü uygulayabilirsiniz.
Behçet Kürü:
Havanda iyice kişnişi dövün.Toz kıvamına geldikten sonra bir çay bardağına dökün ve 15 dakika bekleyin.Her sabah be akşam 1’er çar bardağı için.3 gün neticesinde ağızdaki yaraların azaldığını farkedebileceksiniz.

NOT: “Bu site Sayın Ahmet Maranki’nin resmi sitesi değildir.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“PROF DR AHMET MARANKİ BEHÇET HASTALIĞI TEDAVİSİ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar