PROF.DR.AHMET MARANKİ BÖBREK İLTİHABI İÇİN BİTKİSEL KÜR

Ahmet Maranki 05 Şubat 2010
450

Prof.Dr. Ahmet Maranki böbrek iltihabının daha ileriye gitmemesi, ve iltihabın iyileşmesi için bazı bilgileri okuyucularıyla paylaştır.

AHMET MARANKİ
AHMET MARANKİ

Böbrek iltihabında ilk olarak günlük, içtiğiniz çay ve kahveyi hemen kenara bırakarak, adaçayına başlamalısınız. Adaçayı böbrek iltihabında çok etkili bir bitkidir.
Daha sonra marul tohumu, toz haline getirildikten sonra günlük olarak 5-6 gram içilerek de tedavi edilebilir. Mısır püskülü bir bardak kaynar suyun içine 20 gram civarında mısır püskülü konduktan sonra 5 dakika kısık ateşte dinlendirin ve günde 2 çay bardağı için.
Bir bardak kaynar suyun içine 2 ile 4 gram arasında ardıç tohumu koyun, 10 dakika bekletildikten sonra günde 2-3 bardak içebilirsiniz. Ayrıca bu hastalık için bol, bol muz tüketmelisiniz.
Kiraz sapıda böbrek iltihablarında çok etkilidir. Tadı biraz acıda olsa çok şifalıdır. 1 bardak kaynar suyun içine 5-6 gram kiraz sapı konulduktan sonra günde, 2-3 bardak içerek böbrek iltihabının önüne geçebilirsiniz. Kiraz sapı ayrıca kanser hastalığında da çok faydalıdır

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“PROF.DR.AHMET MARANKİ BÖBREK İLTİHABI İÇİN BİTKİSEL KÜR” hakkında 2 yorum var

  • meral kotevoğlu

    eşim 5 yıldır böbrek iltihabı hastası ne yapmalıyım. kortizonda kullanıyor midesi kötü yardımınızı bekliyorum şi

  • admin

    Öncelikle geçmiş olsun. Sayın Ahmet Marankinin Sitesi maranki.com. Sorunuzu oraya yönetltirseniz çok daha faydalı olacaktır. Bu sayfanın Sayın Maranki ile organik bir bağı yoktur.. Allah acil şifalar versin..

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar