Prostat İçin Doğal Çare Arı Poleni ve Süt

Sağlık/Hastalıklar 24 Şubat 2017
592

Prostat erkeler için önemli sağlık sorularından bir tanesidir. Genellikle iyi huylu olabildiği gibi, bazı kişilerde kötü huylu da olabilir. İdrar yaparken zorlanma ve kesik kesik idrar yapma prostatın en büyük belirtileri. Elbette bu tür bir problemde öncelikli olarak bir üroloji hekimine başvurup gerekli muayene ve tetkikleri yapmanız gerekir. Onun dışında bitkisel ve doğal çözüm arayanlar için de bitkisel ve doğal bir çözü önerim olacak elbette. Prostat için en doğal ve bitkisel çözüm arı poleni ve süt.

Prostat İçin Bitkisel Çözümde Kullanılacak Malzemeler

prostat_icin_ari_poleni_sut_kuru1

  • 1 su bardağı ılık süt,
  • 1 çay kaşığı arı poleni,

Hazırlanışı ve Kullanım şekli

1 bardak ılık sütün içine 1 çay kaşığı arı polenini ekleyin ve sabah kahvaltıdan 1 saat önce aç karnına için. Bu kürü her sabah düzenli olarak kullanın. 1 ay sonunda rahatladığınızı ve pek çok sıkıntınızın ortadan kalktığını göreceksiniz. Arı poleni ve süt kürünün sadece prostat için değil, aynı zamanda mide ağrıları ve sindirim problemleri, alerjik problemlerden kaynaklanan sağlık soruları ve stres  için de çok faydalı bir kür olacaktır.

 

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Prostat İçin Doğal Çare Arı Poleni ve Süt” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar