Regaip Kandili Mesajları

Güncel/Aktuel 01 Mayıs 2014
553

Regaip Kandili Mesajları
Regaip Kandili Mesajı,Regaip Kandili Mesajları Sözleri,Regaip Kandili Mesajları Kandil Mesajları,Regaip Kandili Mesajları Kısa,En Güzel Regaip Kandili Mesajları
Makalemize başlamadan önce 1 Mayıs 2014 perşembeyi Cumaya bağlayan gecenin Regaip Kandili olduğunu yeniden hatırlatmak isteriz. Bu vesile ile Tüm Müslüman aleminin Regaip Kandilini de kutlarız… Regaip kandilinde ve diğer kandil günlerinde vefa çok çok önemli bir ibadettir. bu vesile ile sevdiklerinizin kandilini kutlamanız çok güzel bir davranış olacaktır. Bizler de bu güzel davranışa vesile olacak Regaip Kandili Mesajları konusunda bir kaç güzel mesaj önermek isteriz..

Regaip Kandili Mesajları
Regaip Kandili Mesajları

Regaip Kandili Mesajı,Regaip Kandili Mesajları Sözleri,Regaip Kandili Mesajları Kandil Mesajları,Regaip Kandili Mesajları Kısa,En Güzel Regaip Kandili Mesajları
* Regaib demek, bolluk, bereket, fazilet demektir. Bu gece Allah’ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk kandil gecesidir. Regaip Kandiliniz Mübarek olsun..
* Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı bu hayırlı gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.
* Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğın saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..
*Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.
* Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.
* Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.
* Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Regaib Kandiliz mübarek olsun.
* Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Regaib kandilinizi kutlarım Allah’a emanet olun. Güzel kandiller..
*Yeri Göğü Aydınlatan Regaib Kandilinizi En İçten Dileklerimle Kutlarım! Allah’ın Tekrarına Erdirmesini Niyaz Ederim!
*Allah’ın Adını An Bu Gece, Regaib Kandil Gecesi Dön Bu Gece, Mağfiret Dilemek İçin Ellerini Aç Bu Gece. Dualarında Benide Unutma Bu Gece! Regaib Kandilin Mübarek Olsun!
*Üç Aylardan Recep Ayının Başlangıcı Olan Regaib Kandiliniz Mübarek Olsun!
*Ellerin Açıldığı, Kuranların Okunduğu, Duaların Edildiği Regaib Kandiliniz Mübarek Olsun!
*Regaib Gecesi ile Dualarda Birleşen Yüreklerin Regaib Kandilini Kutlarım! Sağlık, Sıhhat ve Bir Bütünlük ile Nice Regaib Kandillere Ulaşmayı Yüce Allah’tan Dilerim!
*Regaib Kandil Gecesini Nasip Eden Allah, Diğer Regaib Kandilinede Bizleri Ulaşmayı Nasip Etsin! Kandiliniz Mübarek Olsun!
*Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, kandiliniz kutlu olsun.
*İlahi Esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Kandilinizi Kutlarım.
*Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. kandiliniz kutlu olsun.
*Mübarek Regaib kandilinizi kutlar, herşeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun.
*Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kandiliniz mübarek olsun!
*Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..
*Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.
*Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..
*Regaib kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.
*Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun…
*Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.
*Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun..
Regaip Kandili Mesajı,Regaip Kandili Mesajları Sözleri,Regaip Kandili Mesajları Kandil Mesajları,Regaip Kandili Mesajları Kısa,En Güzel Regaip Kandili Mesajları

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Regaip Kandili Mesajları” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Suyun En Sağlıklı Hali

Suyun En Sağlıklı Hali

02 Mayıs 2017
113

Sponsor Bağlantılar