Saç Bakımında Mucizeler Yaratan Karbonatlı Aspirin Maskesi

Cilt Bakımı ve Güzellik 16 Mayıs 2017
950

Saç bakımı, her daim hatırlattığım üzere, öncelikle sağlıklı iç beslenme ile  başlar. Ardından dış beslenme ile devam eder. Saçlarınızın daha canlı, daha parlak ve daha hacimli olmasını sağlamak için biraz efor sarfetmeniz gerekir. Özellikle saç dökülmelerinden kaynaklanan sorunların çözümü, iç beslenmenin yanı sıra dış beslenme ile mümkün olur. Bu gün sizlere saçlarınızda muhteşem bir görünüm elde etmenizi sağlayacak muhteşem ve bir o kadar da doğal bir saç maskesi tarifi önereceğim.

Saçlar İçin Aspirin Karbonat Maskesinde Kullanılacak Malzemeler

sac_bakiminda_karbonat_aspirin_maskesi

  • 1 Bardak Sıcak Su,
  • 30 Adet Aspirin,
  • 1 Yemek kaşığı karbonat,

Aspirin Karbonat Maskesinin Hazırlanışı ve Uygulama Şekli

Sıcak suyun içerisine aspirinleri ekleyip eritin. Ardından bu karışıma karbonatı ekleyip karıştırın. Karışım ılınıncaya kadar bekleyin. Saçlarınızı saç tipinize uygun bir şampuan ile yıkadıktan sonra, hazırlamış olduğunuz doğal saç maskesini saç diplerine masaj yaparak uygulayın. 10-15 dakika saç maskesini bekletin. Ardından bol ılık su ile saçlarınızı durulayın. Bu doğal saç maskesini haftada 1 veya en geç 2 haftada bir uygulayın. Düzenli kullanım sonrasında, saç diplerinde biriken şampuan ve kimyasal kalıntıları tamamen temizlenecek. Kepek probleminiz ortadan kalkacak. Saçlarınız daha sağlıklı, parlak ve canlı görünecek. Saç dökülmeleriniz azalacak. Saç derisinin gözenekleri açılacağı için saç diplerine daha fazla oksijen gidecek.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Saç Bakımında Mucizeler Yaratan Karbonatlı Aspirin Maskesi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar