SAÇ TEBEŞİRİ NEDİR ?

Cilt Bakımı ve Güzellik 13 Haziran 2013
414
Saç Tebeşiri Nedir ?
Saç Tebeşiri Nasıl Yapılır,Saç Tebeşiri Kaç Gün Kalır,Saç Tebeşiri,Saç Tebeşir,Saç Tebeşiri Fiyatı,Saç Tebeşiri Nedir,Saç Tebeşiri Nasıl Uygulanır
Son dönemlerin en gözde saç trendi saç tebeşirleri… Evet yanlış duymadınız.. Saç tebeşiri.. Peki, nedir bu saç tebeşiri.. Ne işe yarar, nasıl yapılır, Fiyatı nedir ? Merak ettiğiniz tüm soruların cevabını burada bulabilirsiniz.
Saç Tebeşiri Nedir
Saç Tebeşiri Nedir

Saç Tebeşiri Nedir ?
Saç Tebeşiri, Saç uçlarına uygulanan bir çeşit ithal boya.. Saçlarınızın ucunu dilediğiniz renge boyamanız mümkün. Üstelik, isterseniz hergün farklı bir renk yapabilirsiniz de..
Saç Tebeşiri Nasıl Uygulanır,Saç Tebeşiri Nasıl Yapılır ?
Uygulaması son derece kolay.. Saçınızın ucundan minik bir tutam alıp hafifçe ıslatıp üzerine bolca renkli tebeşir sürüyorsunuz. Farklı renklerde, karışık tutamlar halinde tekrarlıyorsunuz.  Tebeşiri saça renk verinceye kadar sürdükten sonra fırçayla tarayıp, sıcak maşa veya düzleştirici ile ısıtıp sabitliyorsunuz.
Saç Tebeşiri Kaç Gün Kalır ?
Saçlarınızı yıkayınca, sürmüş olduğunuz tebeşir saçtan kolayca çıkıyor. Yani boya gibi kalıcı değil. Yıkamadığınızda da 2 gün süre ile saçınızda kalabiliyor.. Saç Tebeşiri, açık renk saçlarda daha etkili.. Eğer, saç renginiz çok açık bir ton ise, yapmanız gereken, saç tebeşirini, saçlarınızı ıslatmadan uygulamak. Koyu renk saçlarda ise, mutlaka ve mutlaka saçınız ıslakken uygulamanız öneriliyor.
Saç Tebeşiri Fiyatı
Saç Tebeşiri Fiyatları 29-49 TL arasında değişiyor.. Evde kendiniz rahatlıkla uygulayabileceğiniz için, burada verilen sadece ürün fiyatı. Uygulama Fiyatı değil..
Saç Tebeşiri Nasıl Yapılır,Saç Tebeşiri Kaç Gün Kalır,Saç Tebeşiri,Saç Tebeşir,Saç Tebeşiri Fiyatı,Saç Tebeşiri Nedir,Saç Tebeşiri Nasıl Uygulanır

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“SAÇ TEBEŞİRİ NEDİR ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar