Kategori: Diyet/Zayıflama/Sağlıklı Beslenme

Diyet Omlet Tarifimiz İle Formunuzu Kolaylıkla Koruyabilirsiniz!

Diyetteyseniz.. Yiyecekler konusunda çok dikkatli davranmak zorundasınızdır. Özellikle de hafta sonları ya da Pazar günü kahvaltısında ne yiyeceğiniz sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Üzülmeyin, Pazar kahvaltısında, harika bir omlet ile, kendinize ziyafet çekebilirsiniz. Oldukça düşük kalorili olan omletimiz için ;

PAYLAŞ TWEET
13 Haziran 2017
264

Neden Kilo Alıyoruz ?

Yaz gelirken insanlarda kış mevsiminde aldıkları kiloları geri verme telaşı başladı. Ama kilo vermeye çalışmadan önce neden kilo alındığının tespitini yapmak lazım. Kilo almanın da çeşitli nedenleri var. Ve bu nedenler hep gözardı edildiği için maalesef kilo verme işlemi de insanlar için tam bir eziyet haline geliyor.

PAYLAŞ TWEET
09 Mayıs 2017
201

Tembeller İçin En kolay Zayıflama Tüyoları

Zayıflamak çok da kolay bir iş değil. Hele bir de başlamış olduğunuz diyeti, ya da spor işlemini düzenli bir hale getiremiyor ve istikrar sağlayamıyorsanız zayıflamak çok daha zor hatta imkansız bir hale gelir. Kilo vermek, disiplin ve irade ile olabilir ancak.

PAYLAŞ TWEET
23 Mart 2017
442

Kereviz Kürü İle 3 Günde Fazlalıklarınızdan Kurtulun

Kereviz son derece şifalı bitkilerin başında yer alıyor. Özellikle karaciğerin en büyük dostu olan kereviz, vücuttan toksin atmak için de bulunmaz nimet. Bütün bunlara ek olarak bir de zayıflamaya da yardımcı. Eee daha ne yapsın bu kereviz değil mi?

PAYLAŞ TWEET
21 Şubat 2017
338

Tilya Kürü İle Yağ Yakma Formülü

Zayıflamak isteyenler için önemli unsurlardan bir tanesi vücuttaki fazla yağı yakan besinlerle beslenmektir. İnternet üzerinden pek çok zayıflatan ya da yağ yakan ürünleri bulabilirsiniz. Ama bu ürünler faydadan çok zarar sağladığı için sağlığımızı ciddi anlamda tehdit etmektedir.

PAYLAŞ TWEET
14 Şubat 2017
442

Göbeğinizi 4 Günde 10 cm İnceltin

Göbek zayıf şişman pek çok kişinin ortak sorunu. Bölgesel yağlanma sonucu ortaya çıkan ve bir türlü gitmek bilmeyen göbeğinizi eritmek sandığınız kadar zor değil. Size önereceğim göbek eriten kür ile 4 gün gibi kısa sürede, göbek gölgesinde 10 cm kadar incelme sağlayabileceksiniz.

PAYLAŞ TWEET
30 Aralık 2016
1193

1 Haftada 5 Kilo Verdiren Muhteşem Tarif

Yemek içmek güzel de, ah bir de şu kilolar olmasa… Ne güzel olurdu değil mi? pek çoğumuz uzu süreli diyetleri yapacak kadar sabırlı ve becerikli değiliz sanırım. Uzun süreli aç kalmak, istediğin hiç bir şeyi yiyememek.. Onu yapabilecek kişiler sanırım magazin dünyasının mensupları.

PAYLAŞ TWEET
29 Aralık 2016
532

Göbek Yağlarını Eritmek İçin Sadece Diyet Yeterli Değil

Kadın ve erkeklerin ortak sorun göbek bölgesinde biriken yağlardır. Kimi insanlar çok zayıf oldukları halde, göbek bölgesinde biriken yağlar nedeni ile olduğundan daha kilolu görünmektedir. Ya da istediği kıyafetin istediği bedenini giyememektedir

PAYLAŞ TWEET
05 Aralık 2016
510

Ender Saraç Kilo Korumaya Yardımcı Çay

Kilo vermek ayrı bir dert, verilen kiloları geri almamak ve kiloyu sabit tutmak da apayrı bir derttir. Özellikle de yaşın ilerlemesi ile birlikte, kilolar kalıcı olmaya başlar. Düzenli bir beslenme ve egzersiz olsa bile kilo korumak

PAYLAŞ TWEET
09 Haziran 2016
361

Omega 3 İle Kilo Verme

Omega 3,Omega 3 İçeren Besinler,Omega 3 Zayıflatırmı, Omega 3 İle Zayıflanırmı,Omega 3 Zayıflatır,Omega 3 Zayıflatıyor,Omega 3le kilo Verme,Omega 3 İle Zayıflama,Omega 3 ve Zayıflama

PAYLAŞ TWEET
12 Nisan 2016
518

Göbek Yağlarının Baş Düşmanı 9 Yiyecekle Tanışmak İster misiniz?

Göbek yağlarından kurtulmak zor iştir. Bazı insanlar çok zayıf olmalarına rağmen göbeklerinden dolayı kilolu görünürler. egzersizler, diyetler, işe yarasa da bırakıldığı anda göbek yeniden ortaya çıkar ve sinir bozucu bir hal alır.

PAYLAŞ TWEET
02 Nisan 2016
439

15 Günde 5 Kilo Verdiren Yeşil Çay Maden Suyu Limon Formülü

Bu gün sizlere muhteşem bir zayıflama formülü ereceğim. Son dönemlerin oldukça popüler uygulaması olan bu formülümüz, aynı zamanda son derece doğal oluşu ile de sizin için ideal olacak. Yeşil çayın zayıflatıcı etkisi zaten herkes tarafından malum.

PAYLAŞ TWEET
22 Ocak 2016
903

Sizi Mum Gibi Eritecek En İyi 5 Zayıflama Çayı

Evet hanımlar. Sizlere bu gün muhteşem önerilerde bulunacağım. Zayıflamak için bin bir farklı düşüncelere ve diyetlere dalan hanımlar. Kilo vermenin zayıflama çayı ile çok daha kolay olduğunu bilirler. Ama her zayıflama çayı zayıflamak konusunda çok fazla işe yaramıyor. Bu günkü makalemde kilo vermek için en ideal olan 5 zayıflama çayından bahsetmek istiyorum.

PAYLAŞ TWEET
02 Ocak 2016
1349

Bu Güne Kadar Yaptığınız Diyetleri Unutun!

Bu güne kadar uyguladığınız tüm diyetleri bir kenara bırakın. Sizlere adeta mucizeler yaratacak kalsiyum diyetinden bahsedeceğim. Dr. ayça Kaya imzalı kalsiyum diyeti, günlük hayatta kolaylıkla uygulanabilecek ve sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlayacak bir diyettir.

PAYLAŞ TWEET
31 Ekim 2015
492

5 Günde Göbek Yağından Kurtulun !

Her ne kadar sıfır beden mankenlere imrensek de, maalesef onlar kadar zayıf olmamız imkansız. Aslına bakarsanız imkan olsa bile son derece sağlıksız. Önemli olan vücut kitle indeksine uygun kiloda olmak. En sağlıklısı bu. elbetteki geçen yıllar içinde kilomuzu korumak veya ince bir bedene sahip olmak her daim mümkün olmuyor.

PAYLAŞ TWEET
17 Ekim 2015
1118

Basen ve Kalça Eriten Çay

Özellikle basen ve kalça bölgesinde biriken yağları eritme vakti. Bu gün sizlere muhteşem bir zayıflama çayı tarifi vereceğiz. Basen ve kalça eriten bitkisel çay tarifimiz sayesinde siz de dilediğiniz gibi incecik ve fit olarak yaza merhaba diyebileceksiniz. Basen ve kalça eriten çay nasıl yapılır hep birlikte görelim.

PAYLAŞ TWEET
26 Nisan 2015
420

Göbek Eriten Yoğurt Limon Kürü

günkü makalemde sizlere yoğurtla zayıflama konusunda pratik bir kür vermek istiyorum. Göbek eritmek için yoğurt limon kürünü uygulayabilirsiniz. Hem lezzetli olması hem de kolay uygulanması nedeni ile hanımların sıklıkla tercih ettiği bir kür olan yoğurt limon kürü konusuna geçmeden önce sizlere, yoğurtla zayıflama konusunda bir kaç bilgi vermek istiyorum.

PAYLAŞ TWEET
07 Nisan 2015
386

Yeşil Detoks İçeceği İle Zayıflama

Yaz mevsimi geliyor hanımlar. Kışın rehavetinden kurtulup, aldığınız kiloları vermenin tam zamanı. Yaza fit ve sağlıklı girmek için size önerimiz yeşil detoks içeceği. Yeşil detoks ile zayıflamak son derece kolay olacak. Özellikle göbek ve bel bölgesinde biriken yağları hızla eriten yeşil detoks içeceği zayıflamanın kolay yolu.

PAYLAŞ TWEET
18 Mart 2015
294
Yeniler

Manyetik Alan Tedavisinin Faydaları

Manyetik alan tedavisini duydunuz mu bilmiyorum. Ama tüm dünya üzerinde pek çok insanın şifa bulduğu önerdiği manyetik alan tedavisinin faydaları yapılan araştırmalar sonucunda kanıtlanmış bir gerçektir. Sizlere manyetik alan tedavisi konusunda uzman olan ve yaptığı manyetik alan tedavilerini faydalarını kanıtlayan Japon Dr. Kyoichi Nakawaga’dan bahsetmek istiyorum.

PAYLAŞ TWEET
18 Nisan 2015
1377

Karanfil Yağının Saçlar İçin Faydaları

Saç bakımında bulabileceğiniz en iyi ve en faydalı bitkilerden bir tanesi kesinlikle karanfildir. Karanfilin içerisinde bulunan pek çok vitamin ve mineral saçlarınız için harika bir bakım sağlar. Saç bakımında karanfilin tomurcukları kadar karanfilin yağından da faydalanılabilir. Saç dökülmesi için çözüm arayan okurlarımız için kesinlikle karanfil yağını önermekteyim.

PAYLAŞ TWEET
12 Ekim 2018
234

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Kim Öldü?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi ilk yayınlandığı bölümden itibaren en dikkat çeken yapımlardan bir tanesi oldu. kim öldürüldü, katil zanlısı kim? sorularının cevabı Sarmaşık Sarmaşık sitesinde lüks ve ihtişamlı siteler, 4 kadın ve 4 erkek arasındaki rekabet, aşklar, karanlık sırlar derken en çok merak edilen Sarmaşık Vakasında yani Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Kim Öldü? sorusunun cevabı.

PAYLAŞ TWEET
18 Mart 2018
684