ŞEMS ASLAN YARA İZLERİ SİYAH NOKTALAR VE CİLT LEKELERİ

sems aslan yara izleri sems aslan cilt lekeleri
sems aslan formülleri

Şems Aslan Yara İzleri Siyah Noktalar Ve Cilt Lekeleri

Şems Aslan Tarifleri, Şems Aslan Zayıflama, Yara İzi İçin Krem, Yara İzi Kalmaması İçin, Yara İzi Nasıl Geçer, Yara İzi Tedavisi, Yara İzlerine Bitkisel Çözüm, Yara İzlerini Yok Eden Krem
Şems Aslan, Şems Aslan Ayurveda, Şems Aslan Cilt Bakım Formülleri
Şems Aslan Cilt Lekelerine Doğal Çözüm, Şems Aslan Dereotu Suyu İle Cilt Bakımı, Şems Aslan Güzellik Uzmanı, Şems Aslan Maden Suyu İle Cilt Bakımı, Şems Aslan Selülit Tedavisi, Şems Aslan Siyah Noktalar,

Şems Aslan Yara İzleri Nasıl Geçer
Bitkisel güzellik sağlık ve ayurveda uzmanı olan Şems Aslan 16 Mayıs 2010 tarihinde, Serdemin Muftağına konuk oldu. bir izleyicinin yara izleri nasıl geçer sorusu üzerine, doğal bir krem tarifi öneren Şems aslanın, tarifini kaçıran okurlarımız için, bir kez de biz yayınlamak istedik.
Gerekli Malzemeler :
* 2 yemek kaşığı taze ceviz yaprağı,
* 1 yemek kaşığı gliserin,
2-3 damla aloevera suyu,
Hazırlanışı ve Kullanım Şekli : Tahta bir havanın içerisinde, ceviz yapraklarını iyice ezin. İçerisine, diğer malzemeleride karıştırıp, ağzı kapalı  bir kabın içerisinde, 1 hafta süreyle dolapta bekletin. 1 haftanın sonunda, yara işzi olan yere, günlük olareak sürün. Yara izi geçinceye kadar uygulamaya devam edin.
Şems Aslan Cilt Lekeleri
Uluslararası Güzellik ve ayurveda uzmanı olan ,Şems aslanın tarifleri çok beğenildi ve en çok aranan tarifler arasına girdi. 16 Mayıs 2010 pazar günü, Serdem Coşkunun konuğu olan Şems Aslan, cilt lekelerinden muzdarip olan hanımlar için, uygulaması son derece kolay olan doğal önerilerde bulundu.
Öncelikle cildin bakımlı olması gerektiğini vurgulayan Şems Aslan, Cildin sabunla temzilenmesinin sakıncalarını anlattı.
Sabun kullanmak yerine Şems Aslanın önerisi;
Akşamdan, 2 yemek kaşığı dereotunu, 2 lt suyun içine koyarak, sabaha kadar bekletin. Cildinizi sabunsuz olarak yıkandıktan sonra, dereotu suyu ile durulayın. Bu işelm, hem cildinizi nemlendirecek, hem de, cilt lekelerini yok etmeye yardımcı olacaktır.
Ayrıca, her sabah, maden suyu ile cildin yıkanması, cildinizi güzelleştirecektir.
Şems Aslan Siyah Noktalar-Şems Aslan Siyah noktalara Kesin Çözüm
Ayurveda  uzmanı şems aslan,siyah noktalara kesin çözüm sağlayan, bitkisel formülünü açıkladı. bu formül siyah noktaları temizliyor, ciltteki lekelerin oluşmunu önlüyor ve aynı zamanda, zayıflatıp, selülitleri yok ediyor. evet yanlış duymadınız. Pek çok işi aynı anda yapıyor.
Gerekli Malzemeler :
*zencefil,
*okaliptus,
*papatya,
*melisa yağrağı,
*nane,
Hazırlanışı : tüm malzemlerden eşit miktarda (1 er tutam kadar ) bitr tülbentin içine koyun. tülbenti bohça şeklinde bağlayın.küçük bir leğenin içine 2 bardak kadar sıcak su koyup içinde bitkilerin olduğu tülbenti bu suyun içinde 5 dakika kadar bekletin. süre sonunda suyunu sıkıp tülbenti tüm cildinizde,dekolte bölgelerinizde ve tüm vücudunuzda gezdirin.
Zayıflama Ve Evde Selülit Tedavisi ;Leğenin içindeki BİTKİ SUYUNUN içine  bir taytı sadece bacak kısımlarını sokup ıslatın, bu şekilde ıslak olarak taytı giyin ve tempolu yürüyüş yapın. Isıtıcı bitkisel yağ içerdiğinde, üşümezsiniz.
Şems Aslan, Evde Selülit Tedavisi,Şems Aslan Ayurveda, Şems Aslan Siyah Noktalara Kesin Çözüm,Şems Aslan Cilr Bakım Formülleri, Şems Aslan Cilt Lekelerine Doğal Çözüm, Şems Aslan Dereotu Suyu İle Cilt Bakımı, Şems Aslan Güzellik Uzmanı, Şems Aslan Maden Suyu İle Cilt Bakımı, Şems Aslan Selülit Tedavisi, Şems Aslan Siyah Noktalar, Şems Aslan Tarifleri, Şems Aslan Zayıflama, Yara İzi İçin Krem, Yara İzi Kalmaması İçin, Yara İzi Nasıl Geçer, Yara İzi Tedavisi, Yara İzlerine Bitkisel Çözüm, Yara İzlerini Yok Eden Krem

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“ŞEMS ASLAN YARA İZLERİ SİYAH NOKTALAR VE CİLT LEKELERİ” Konulu yazıdaki yorumlar

  • ipek tug

    Ben dudagimdan kucuk bi operasyon gecirdim.dikis atildi estetiksiz iz kalmamasi icin ne yapmaliyim.tesekkurler simdiden

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar