Şems Aslandan Küsmüş Kaşlar İçin Kaş Maskesi

Kaş küsmesi, kaş dökülmesine veya yanlış kaş alma sebebi ile meydana gelebilir. Eğer kaşlarınız küsmüş ise ve yenileri çıkmıyor ise, sizlere muhteşem önerilerimiz olacak. Öncelikli yapmanız gereken şey, kaşlara masaj yapmak. Bu işlem, kıl köklerindeki kan dolaşımını kartıracak ve yeniden kaşlarınızın çıkmasında fayda sağlayacak.

Kuru ve temiz bir diş fırçası ile kaşlarınızı bir sağa bir sola fırçalayın. Bölge kızarmışsa, orada bir kan dolaşımı başlamış ve kıl kökleri canlanmaya başlamış demektir.

kas_kalinlastirma
kaş kalınlaştırma

Bu işlemi günlük olarak yapmanız çok fayda sağlar. Bu işlemin yanısıra, bir de sizlere doğal kaş maskesi önerisinde bulunacağız. Bu önerimiz, Güzellik uzmanı Şems Aslandan.

Gerekli Malzemeler

  • 1/2 çay bardağı süt ,
  • 2 adet kuru incir,
  • 2 adet gazlıbez,

Süt ve İncir Maskesinin Hazırlanışı

Süt ve inciri kaynatın. İncir iyice yumuşayınca, inciri (İçerisinde kaynattığınız süt ile birlikte) iyice ezip lapa haline getirin.. Hazırladığınız lapayı cam bir kavanoza koyup, günde 1 defa olmak kaydıyla,kaşlarınıza sürün. Üzerini gazlı bezle kapatıp 30-45 dkika arası bekletin.

kas_bakimi
kas_bakimi

Bu maskeyi her gün yapmanız şart. Kaşlarınız çıkıncaya kadaruygulayın. Kaş masajını da ihmal etmeyin . Dilerseniz maskeyi, gazlı beze sarıp o şekilde kaşlarınızın üzerinde bekletebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Şems Aslandan Küsmüş Kaşlar İçin Kaş Maskesi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar