Serap Kunaktan Yumurta Kabuğu Maskesi

Yumurta kabuğunun içinde bulunan kalsiyum, cilt problemleri üzerinde de de son derece etkilidir.Bu gün sizlere ciltte harikalar yaratacak, cilt lekeleri ve cilt problemleri için çok işinize yarayacak olan yumurta kabuğu maskesi tarifi vermek istiyorum. Tarif, Serap Kunak’tan.

Yumurta Kabuğu Maskesi İçin Gerekli Malzemeler

serap_kunak_yumurta_kabugu_maskesi

  • 1  tatlı kaşığı yumurta kabuğu tozu (Yumurta kabuğunu iyice ezip toz haline getirin),
  • 1 tatlı kaşığı yoğurt (susuz tarafından olacak),
  • 2 tatlı kaşığı yumurta akı
  • 3 damla limon suyu

Yumurta Kabuğu Maskesinin Yapımı

Serap Kunak’ın önermiş olduğu muhteşem yumurta kabuğu maskemizin hazırlanışı ve kullanım önerisine geçelim. Yukarıda verilmiş olan tüm malzemeleri iyice karıştırın ve hiç bekletmeden cildinize sürün. Maskeyi yüzünüze uygularken yukarıya doğru sürmeniz gerekmektedir. Maske kuruyuncaya kadar beklettikten sonra cildinizi bol ılık su ile temizleyin. Cildiniz çok hassas ise haftada 1 defa çok hassas bir cildiniz yok ise,haftada 2-3 defa uygulayabilirsiniz. Cilt lekeleri geçinceye kadar düzenli bir şekilde uygulamanız gerekmektedir.

Yumurta Kabuğunun Cilde Faydaları

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Serap Kunaktan Yumurta Kabuğu Maskesi” Konulu yazıdaki yorumlar

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
191

Sponsor Bağlantılar