Suna Dumankayadan Dökülen Saçlar İçin Doğal Maske

Saç dökülmesi hemen hemen herkesin yaşadığı problemlerden bir tanesi. Belli bir miktara kadar saç dökülmesi normal karşılansa da çok fazla olması bazı sağlık sorunlarının habercisi olabilir. Saç dökülmenizin nedenini öğrenmek için öncelikle yapılması gereken şey ilgili uzman hekime muayene olmaktır. Eğer herhangi bir sağlık sorunu yoksa evde uygulayabileceğiniz doğal saç maskelerinden faydalanabilirsiniz. Bu gün sizlere Suna Dumankay’dan dökülen saçlar için doğal saç maskesi tarifi önereceğim.

Dökülen Saçlar İçin Doğal saç Maskesi Tarifinde Kullanılacak Malzemeler

dokulen_saclar_icin_dogal_sac_maskesi

  • 1 aloevera yaprağı,
  • 2 çorba kaşığı zeytinyağı,
  • 1 çay kaşığı tuz,
  • 1 tatlı kaşığı elma sirkesi,

Suna Dumankayadan Dökülen Saçlar İçin Doğal Saç Maskesi

Yukarıda verilmiş olan tüm malzemeleri karıştırın. Hazırladığınız doğal saç maskesini, saç derisine masaj yaparak sürüp 2 saat bekleyin. Ardından bitkisel bir şampuan ile saçlarınızı yıkayıp bol ılık su ile durulayın. Bu doğal saç maskesini haftada 2 defa uygulayın Saç dökülmesi probleminizin sona erdiğini göreceksiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Suna Dumankayadan Dökülen Saçlar İçin Doğal Maske” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar