Survivor 2016’nın Ünlüleri Belli Oldu

Tv-Sinema-Magazin 02 Aralık 2015
540

Survivor  yarışması ülkemizde yıllardır soluksuz izlenen ve çok sayıda müdavimi olan bir yarışma. Her yıl ıssız bir adada ünlüler ve gönüllüler olmak üzere iki farklı takımın mücadelelerini ekrana getiren Survivor 2016 yılında da yine izleyicilerle birlikte olacak. Bu yıl da TV8 kanalında yayınlanacak olan Survivor 2016 için ünlüler takımı belli oldu. Bu sezon Survivor ünlülerde kimler yok ki. Hepimizin beğenerek izlediği pek çok isim bu 2016 yılında Survivor heyecanını kaldığı yerden devam ettirecek. Sizleri daha fazla merakta bırakmadan Survivor 2016 ünlüler takımı kimlerden oluşuyormuş tek tek görelim.

Survivor 2016 Ünlüler Takımı

Survivor 2016 da genç kızların hayran olduğu öyle isimler varki.. Sanırım 2016 Survivor her zamankinden çok daha fazla ses getirecek ve izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

Kerem Bürsin

kerem_bursin

Genç kızların bir kaç yıldır oldukça gözdesi haline gelen ve dahil olduğu her projede adında söz ettiren Kerem Bursin Survivor 2016’nın da en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi olacak gibi görünüyor.

Selin Şekerci

selin_sekerci

Son dönemlerde Kaçak Gelinler dizisinde oynayan ve herkesin büyük beğenisini toplayan Selin Şekerci de 2016 Survivor Ünlüler kadrosunda yer alan ve dikkat çeken isimlerden bir tanesi.

Gökhan Tepe

gokhan_tepe

Türk Pop Müziğinin en beğenilen seslerinden bir tanesi olan Gökhan Tepe Survivor 2016 da karşımıza çıkacak ünlülerden bir tanesi. Genç kızların gönlünü bir kez daha fethetmek için karşımızda olacak.

Dilara Gönder

dilara_gonder

Sunuculuğu ve oyunculuğu ile ekranlardan tanıdığımız Dilara Gönder Ünlüler takımında yer alacak. Dilara Gönder kazanmak için şartları sonuna kadar zorlayacak gibi görünüyor.

Tolgahan Sayışman

tolgahan_sayisman

Oynadığı Sinema filmleri ve TV dizileri ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Tolgahan Sayışman 2016 Survivor ünlüler takımın diğer ismi.

Tuğba İldiz

tugba_ildiz

Ajda Pekkan ve Murat Boz gibi ünlülerin dans ekibinde yer alan Tuğba İdiz aynı zamanda Efes kızlarının da en eski üyelerinden bir tanesi olarak tanınıyor. Zorlu Ada şartlarında yarışmada birinciliğe oynayacak..

Alex De Souza

alex_de_souza

Fenerbahçe Futbol takımından ayrılmasına rağmen halen akıllardan silinmeyen ve hatta heykeli bile yapılan Brezilyalı Futbolcu Alex De Souza,bakalım zorlu ada şartlarında nasıl bir yarışma çıkaracak. Futbolculuğundan bu tarafa hayranı olan pek çok kişi tarfaından da destekleneceğini düşünüyorum.

Ayşegül Melisa Doğan

aysegul_melisa_dogan

İşte Benim Stilim yarışmasında meşhur olan ve sık sık adından söz ettiren Ayşegül Melisa Doğan Survivor 2016 ya renk katacak isimlerden bir tanesi olacak gibi görünüyor.

İsmail Filiz

ismail_filiz

TV dizilerinde ve Sinema filmlerinden tanıdığımız ve  genç kızların gönlünde taht kurmuş olan İsmail Filiz Survivor 2016 da karşımıza çıkacak bir diğer ünlü isim.

Anna Babkova

anna_babkova

Survivor 2016 da izleyeceğimiz Anna Babkova Ukrayna’da oldukça tanınan oyunculardan bir tanesi.

Özgün

ozgun

Survivor 2016 da ünlüler kadrasunda karşımıza çıkan son isim ise Türk Pop Müziğinin beğenilen isimlerinden bir tanesi olan Özgün olacak.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Survivor 2016’nın Ünlüleri Belli Oldu” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar