TARKAN GÜVELOĞLUNDAN BİTKİSEL SAĞLIK KÜRLERİ

Bitkisel Tedavi 04 Şubat 2010
267

Herbalist Tarkan Güve loğlu, sinüzit, boy uzatma, Şeker hastalığı, egzama, hemoroit, yağ bezesi, vücut kuruluğum, cilt çatlakları, kolesterol gibi, sağlık problemlerinde fayda sağlayacak, doğal önerilerde ve bitkisel kür önerilerinde bulundu.
SİNUZİT: Sinuzit için, nane ve biberiye yağı çok fayda sağlar. 1 yemek kaşığı saf zeytin yağının içerisine, 1 er çay kaşığı nane ve biberiye yağı karıştırıp, bu yağ ile, iki kaşın üzerine ve şakaklara masaj yaparak yedirmek gerekir. Ayrıca, okaliptüs yağı ve biberiye yağı buharı da, sinüsleri açmak için, etkili bir yöntemdir.
BOY UZATMA:

  • Günde 1 tatlı kaşığı, öğütülmüş çörekotu yenilmelidir. Bunu, bala karıştırarak veya bir bardak su ile tüketebilirsiniz.
  • Polen, kemik gelişimi için, çok faydalıdır. Sabah, tok karnına 1 tatlı kaşığı, akşam tok karnına 1 tatlı kaşığı, polen tüketmek, boy uzaması için, çok fayda sağlar.
  • Yetişkin kışlarda, polenden faydalanabilir. Kilo aktırmaz. Yetişkinler için, kullanım şekli, sabah akşam tok karnına, 1 er çay kaşığıdır.
  • Polen ne kadar çok renkli ise, o kadar kaliteli ve güzeldir.

ŞEKER HASTALIĞI: Şeker hastaları, 2 bardak tarçın çayı içlendir. 2 adet çubuk tarçını, 1 bardak kaynar suda, 5-6 dak kaynatılır, süzülür. Kandaki Şekeri düşürür.

  • Kekik çayı içmek de, kandaki Şeker düşürür.
  • Çörekotunu öğütüp, sabah akşam 1 er tatlı kaşığı, yiyin. Bu İşlem pankreası uyararak, insülin salgılanmasını sağlar.
  • Sağlıklı insanlar da günde 1 çay kaşığı, öğütülmüş çörekotu tüketmelidirler.

EGZAMA: Egzamaya, meyankökü, çörekotu ve anason çok faydalımdır. Günde 1 tatlı kaşığı öğütülmüş çörekotu yemek gerekir. Karabaş otu ve melisa çayı içmek de egzama için çok faydalıdır.
YAĞ BEZESİ: Biberiye yağını, pamuğun üzerine 1-2 damla damlatıp, akşamları 1 defa yağ bezesinin üzerine sürün. 15 Gün kullanın.
VARİS: Beyaz lahanayı 30 dak. Haşlayıp, günde 3 defa suyunu için. Ya da, günde 1 avuç beyaz lahanayı, çiğ olarak tüketilir. Dolaşım bozukluğundan kaynaklanan, veriler, hemoroit, selüloit için çok faydalıdır.
Kalp hastalığınız yok ise, civanperçemi çayı, tansiyonunuz yoksa biberiye çayı da varis ve dolaşım bozukluğu için faydalıdır. Damar büzücü özelliği vardır.
HEMOROİD: Kaynar suyun içerisine, civanperçemini atıp, 30 dakika kaynatın. Suyunu, çoğaltıp, elde ettiğiniz su ile, oturma banyosu yapın.
VÜCUT KURULUĞU VE ÇATLAKLAR İÇİN: Vücut kuruluğu için, susamyağı, badem yağı, fındık yağı, soya yağı, zeytinyağı, eşit miktarlarda karıştırılarak, her gün vücuda sürülür.
Çatlaklar için ise, aynı formül uygulanabilir. Ama derin çatlaklarda fayda sağlamaz. Olacak olanları öner.
KOLESTEROL: Kolesterolü yüksek kişiler, eğer yüksek tansiyon hastası değillerse, karabaş otu, kekik ve biberiyeyi, 1 bardak kaynar suyun içerisine atıp, kaynatıp, günde 1 bardak içebilirler.

  • Günde 1-2 diş sarımsak yemek gerekir.
  • Günde 1 adet limon tüketmek gerekir.
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“TARKAN GÜVELOĞLUNDAN BİTKİSEL SAĞLIK KÜRLERİ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
İSHALE ACİL ÇÖZÜM

İSHALE ACİL ÇÖZÜM

21 Şubat 2013
346

Sponsor Bağlantılar