Topuklu Ayakkabı Hakkında Erkekler Ne düşünüyor?

Moda-Aksesuar 17 Ocak 2017
396

Kadınlar topuklu ayakkabı giymeye bayılıyor. Ve en vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alıyor. topuklu ayakkabı, kadınların kısa boy problemini çözdüğü gibi, kendilerine olan özgüvenlerini ve çekiciliğini de artırıyor. Peki kadınların bu kadar çok sevdiği topuklu ayakkabılar hakkında erkekler ne düşünüyor sizce? Bu konu benim de çok merakımı çekti ve hem sizler için, hem de kendim için erkekler topuklu ayakkabı hakkında ne düşüyor konusunu araştırdım. Bakalım sonuçlar ne çıkacak?

modavapuru-topuklu-ayakkabi-1

Yaptığım araştırmalarda, topuklu ayakkabı giyen kadınları tekdir eden ve beğenen çok az erkek var.  Bir kaç yorumu sizlerle paylaşmak istiyorum. Bakalım topuklu ayakkabı giymeyi seven hanımların buna tepkisi ne olacak. İlk Olarak olumlu yorumlardan başlayayım

Topuklu Ayakkabı İşini Abartmamak Lazım

erkekler_topuklu_ayakkabilar_hakkinda_ne_dusunuyor

Pek çok erkek kadınların topuklu ayakkabı giyme işini abarttığını ve bakkala, markete, fırına ekmek almaya gitmek için bile topuklu ayakkabı giydiklerini belirtmişler. eğer topuklu ayakkabı giyme işini dengelerseniz, pek çok erkek topuklu ayakkabılara olumlu bakıyor.

Erkekler Dolgu Topuk Yerine Stiletto Ayakkabıların Giyilmesini Daha Çok Beğeniyor

puklu_ayakkabi_giyen_kadinlar_hakkindaki_erkeklerin_dusundukleri

 

Erkekler topuklu ayakkabı giyen kadınlarda en çok stiletto topuklu ayakkabı modelini beğeniyorlarmış. Dolgu topuklu ayakkabılar ise erkekler için son derece itici ayakkabı modelleri imiş.

Topuklu Ayakkabı Kadını fit ve Daha Düzgün Gösteriyormuş

erkekler_topuklu_ayakkabilar_hakkindaki_dusunceleri

Bir erkek anketör topuklu ayakkabılara asla karşı olmadığını ve topuklu ayakkabıların kadınları daha fit ve fiziklerini daha düzgün gösterdiğini düşünüyormuş.

Topuklu ayakkabının Önemi Yoktur Kadının Boy Kompleksi Vardır

erkeklerin_topuklu_ayakkabi_giyen_kadinlar_hakkindaki_dusunceleri

Buradaki yorumda pek çok erkek gibi bu yorumu yapan beyefendi de kadınların topuklu ayakkabı giymesini boy kompleksine bağlamış. Oysa uzun boylu olup da topuklu ayakkabı giyen pek çok kadın var. Onlara ne diyecek acaba?

Kadınlar Topuklu Ayakkabı Giyerek Kendilerine İşkence Ediyorlar

erkeklerin_topuklu_ayakkabi_giyen_kadinlar_hakkindaki_soyledikleri

Bazı erkekler de kadınları eleştirmekten çok sanki onlara acıyor ve topuklu ayakkabı giyerek kendilerine işkence ettiklerini düşünüyorlar. Aslında eğer aldığınız topuklu ayakkabı rahat bir ayakkabı ise hiç de işkence değil.

Topuk Sesinden Nefret Ediyorum

puklu_ayakkabi_giyen_kadinlar_hakkindaki_erkeklerin_soyledikleri

Erkeklerin pek çoğu topuklu ayakkabının tık tık eden topuk sesinden nefret ediyor ve son derece rahatsız oluyorlar. ayrıca Topuklu ayakkabının gereksiz olduğunu ve kadınların topuklu ayakkabı üzerinde yürüyememelerinden dolayı eğri büğrü göründüğünü düşünüyorlar.Topuklu ayakkabı giyen kadın hakkında aslında pek çok olumsuz eleştiri mevcut. Ama o saçma sapana ayrımcılık yaratan eleştirileri buradan yayınlamıyorum.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Topuklu Ayakkabı Hakkında Erkekler Ne düşünüyor?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar