Turunculaşan Küllü Sarı Saç Rengine Evde Pratik Çözüm

Cilt Bakımı ve Güzellik 01 Ocak 2017
517

Kozmetik sektörü sürekli yenileniyor. Saç boyaları da her geçen gün farklı şekilleriyle karşımıza çıkıyor. Özellikle sarı ve küllü saç renkleri zamanla turunculaşmaya başlıyor. Peki turunculaşan sarı veya küllü saç nasıl düzeltilir. Bunun evde bir çözümü yok mudur? Elbette var. Turunculaşan saç için evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz harika bir çözüm önermek istiyorum sizlere.. Turunculaşan sarı/ küllü saç nasıl düzelir hep birlikte görelim.

Turunculaşan Sarı/Küllü Saç Nası düzelir?

turunculasan_sari_sac

Sarı ve ya küllü renklerdeki saç her daim bakıma ve en önemlisi de sürekli olarak boyanmaya ihtiyaç duyar. Sürekli saçları boyatmak da saçlara gerçek anlamda zarar verecektir. Bu sebeple saçları ne kadar az sıklıkta boyatırsanız o kadar iyi olacaktır. Ama turunculaşan saçlar için de mutlaka bir şeyler yapmak gerekir. O zaman saçlarınızı sık sık boyatmamak ve turunculaşan saçlara katlanmamak için mor şampuanı denemenizi öneririm. Mor şampuan gümüş gri ve beyaz saçlar için parlak vermek amaçla kullanılıyor. Ama mor şampuanla haftada 1 defa saçlarınızı yıkarsanız, saçlarınız ilk boyandığı canlılığına ve rengine geri döndürecektir. Mor şampuan sayesinde dip boyası gelene kadar saçlarınız boya gerektirmiyor.  Fakat mor şampuanın normal şampuana göre daha pahalı.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Turunculaşan Küllü Sarı Saç Rengine Evde Pratik Çözüm” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar