Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Tv-Sinema-Magazin 19 Şubat 2018
226

Star Tv de  yayınlanan ve olukça dikkat çeken Ufak Tefek cinayetler dizisinde bir sonraki bölüm kadar merak edilen şey dizinin nerede çekildiği. Dizi de son derece lüks ve göz alıcı villaların yer aldığı doğa ile iç içe muhteşem bir bir yer görünüyor. Sarmaşık Sitesindeki hayat tüm ihtişamı ve kıyasıya rekabeti ile son hız devam ediyor. Peki bu Sarmaşık Sitesi nerede?

ufak_tefek_cinayetler_dizisi

Pek çok dizinin çekim yeri merak ediliyor elbette. Son günlerin gözde TV dizilerinden bir tanesi olan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin de nerede çekildiği dizinini gidişatı kadar merak ediliyor. Doğal ile iç içe muhteşem villaların ve yaşam alanlarının hemen kendini gösterdiği Sarmaşık Sitesi izleyicilerin de dikkatini çekti ve Ufak Tefek Cinayetler dizisinin çekim yerini araştırmaya başladılar.

ufak_tefek_cinayetler_dizisi_nerede_cekiliyor

Big Little Lies  adlı diziden uyarlanmış olan, 4 kadın ve 4 adam arasında karanlık sırlar, tutkulu bir aşk, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabetin anlatıldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisi İstanbul’un çeşitli mekanlarında çekiliyor. doğayla iç içe bahçeli ve havuzlu evler  yani Sarmaşık Sitesi Kemer Country ve Zekariyaköy’de yer alıyor. Dizinin birçok bölümü buralarda çekiliyor.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Nerede Çekiliyor ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar