Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Kim Öldü?

Tv-Sinema-Magazin 18 Mart 2018
629

Ufak Tefek Cinayetler dizisi ilk yayınlandığı bölümden itibaren en dikkat çeken yapımlardan bir tanesi oldu.  kim öldürüldü, katil zanlısı kim? sorularının cevabı Sarmaşık Sarmaşık sitesinde lüks ve ihtişamlı siteler, 4 kadın ve  4 erkek arasındaki rekabet, aşklar, karanlık sırlar derken en çok merak edilen Sarmaşık Vakasında yani Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Kim Öldü? sorusunun cevabı. İlk bölümden itibaren geriye dönük olarak canlandırılan dizide 4 kadın ve 4 erkeğin hayatlarının detayları ve yaşanılan olaylar anlatılıyor. Ama Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Kim Öldü? sorusunun cevabı halen verilmiş değil. Aslında Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Kim Öldü? sorusunun cevabı Sarmaşık Vakası panosunda gizli. İşte o panoda dikkat çeken detaylar:

ufak_tefek_cinayetlerde_olen_kim

  • Sarmaşık Vakası Panosunda kahramanlarımızın panodaki fotoğraflarının yanına iliştirilmiş notlar dikkat çekiyor. Pelin ve Edipte 5 not mevcut. Oya ve Merve’de 4 not mevcut. Serhan’da ise 3 not bulunmakta. Dizi kahramanlarının pano üzerindeki fotoğraflarının yanlarına yapıştırılmış notlar ön plana çıkıyor.  Diğer karakterlerin yanında sadece 1’er not var.
  • İplerle işaretlenen ilişkiler yumağı içerisinde en çok bağlantıya sahip olan kişi Serhan. Serhan’ı Doktor Oya ve Arzu takip ediyor.
  • Mehmet ve Plates Hocası sevgilisi Burcu’nun fotoğrafının üzerinde olay yerindeydi notu bulunuyor. Ve bu durumda öldürülen kişinin Mehmet ya da Burcu olmadığı anlaşılıyor. Fakat Notta Neden?? sorusu var. Bu şekilde de katilin bu ikisinden birisi olduğu konusunda şüphe uyanmış sonucuna varılıyor.
  • Oyanın fotoğrafının altındaki Aslında kim ? sorusu da bir diğer ilginç detay. Doktor Oya’nın kimliği hakkında bir şüphe bulunduğunu bize anlatıyor. Ayrıca yine Oya’nın fotoğrafının altında kaza yapmış bir araç içinde Oya’nın yanarken çekilmiş bir fotoğraf görülüyor ki, bu da Doktor Oya’nın ciddi bir kaza geçirdiğini ve ilerleyen bölümlerde yayınlanacağını gösteriyor.

ufak_tefek_cinayetlerde_kim_oldu

  • Mehmet ve Arzu’nun fotoğraflarının altında deniz kenarında bir uçurum ve halıya sıçramış kan izleri görülüyor. Bu da ilerleyen bölümlerde kanlı bir olayın yaşanabileceğinin en belirgin göstergesi.
  • Pelin ve Taylanın fotoğraflarının en üstte yer alıyor olması bir diğer dikkat çeken detay. Ancak etraflarındaki fotoğrafların ve bağlantıların azlığı dikkat çekici.
  • Serhan’ın fotoğrafını altında renkli kalemler var ve iş çıkışı notu dikkat çekiyor.
  • Yine panonun en üstünde yer alan ve olay yeri gibi görünen haritada Flora Evlerinin işaretlenerek yanına şüpheli notu düşülmesi dikkat çeken bir diğer ayrıntı. Bakalım dizinin ilerleyen bölümlerinde neler olacak. Ben de merakla bekliyorum.
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Kim Öldü?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar