Ünlü Moda Evi Dilenci Ayakkabısı Tasarladı! İnsanlar Bu ayakkabıya Servet Ödüyor!

Moda-Aksesuar 15 Haziran 2017
177

Modacılar zaman zaman hiç olmayacak bir şeyi trend haline getirip, bu ürünler için neredeyse bir servet istiyorlar. Bunlardan bir tanesi de ünlü moda evi Maison Martin Margiela. 2017 yılının koleksiyonunu açıklayan ünlü moda evi öyle bir ayakkabı piyasaya sürdü ki! hem görüntüsü hem de fiyatı ile geçekten de bu kadar da olmaz dedirtecek türden.  Maison Martin Margiela moda evi 2017 kreasyonunda dilenci ayakkabısını piyasaya sürdü. 30 yıllık bir moda evi olan Maison Martin Margiela ünlülerin de hayran olduğu bir marka.

maison_martin_dilenci_ayakkabisi

2017 koleksiyonunu açıklayan ünlü moda evinin koleksiyonun da en ilginç parça dilenci ayakkabısı. Yanlış okumadınız, bu yılın en trend ayakkabısı dilenci ayakkabısı olacak. Normal zamanda bırakın para vererek bu ayakkabıyı almayı üstüne para verseniz giyilmez dediğiniz bir model. Ama moda oldu ya, bir de çok ünlü bir moda evi tarafından çıkarıldı ya… İnsanlar adeta küçük bir servet verip bu ayakkabıları almak için yarışıyorlar.

2017_maison_martin_dilenci_ayakkabisi

Bu ilginç ayakkabı her tarafı yırtık olan spor bir ayakkabı. Ayakkabının aşındırılmış derisi üzerinde pek çok yırtık mevcut. Daha da ilginç olanı ise, ünlü moda evinini bu dilenci ayakkabısı için 1425 dolar yani yaklaşık olarak 5.000 TL ücret istemesi. Bakalım bu küçük servet değerindeki ayakkabıyı kimler alıp giyecek??

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ünlü Moda Evi Dilenci Ayakkabısı Tasarladı! İnsanlar Bu ayakkabıya Servet Ödüyor!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar