UZAK DURULMASI GEREKEN ERKEKLER

Aşk-Cinsellik-Fal 25 Nisan 2012
387
Uzak Durulması Gereken Erkekler
Uzak Durulması Gereken Erkekler

Uzak durulması Gereken Erkekler

Uzak Durulacak Erkekler,Uzak durulması Gereken,Tehlikeli Erkeker,Tehlikeli İlişki,Tehlikeli Aşk
13-15 yaşlarında başlar erkeklere olan merak  ve karşı cinsi tanıma isteği. Peki sonuç ne olur dersiniz ? Kadınlar açısından genellikle hayal kırıklığı. Sanırım ilk tanıştığı erkek arkadaşı ile hayatının geri kalanını devam ettiren kadın dünya üzerinde 1-2 yi geçmez. O sebeple, kadınların tehlikeli ilişki veya tehlikeli aşk olarak adlandırdıkları durumları sizlerle paylaşmak gereği duydum. Konumuz Uzak durulması gereken erkeler.. Bakalım Uzak Durulacak Erkeler hangileri ?
Uzak Durulacak Erkekler,Uzak durulması Gereken,Tehlikeli Erkeker,Tehlikeli İlişki,Tehlikeli Aşk

Baba Parası Yiyen Erkekler : Bu tip erkekler, hayatta hiç sorumluluk almamış, her şeyi babalarının parası ve nüfusu ile halletmiş, hazırcı erkeklerdir. Kadir kıymet bilmez tiplerden yani.. Çalışmayan, boş gezenin boş kalfası…
İşkolik Erkekler :  İlk zamanlarda işine sadık ve başarılı bir erkek size çekici gelebilir ama, nereye kadar dersiniz ? İşinden başka bir şey düşünmeyen ve sürekli sizi ihmal eden bir erkele ilişkiniz de çok uzun sürmeyecektir. Yani iş kolik erkeklerle başlanan ilişkinin sonu her zaman bellidir ve bu tipler uzak durulması gereken kategoridedir.
Cimri Erkekler : Bu tipler cimrilikleri ile, insanı canından bezdirir. Kendileri ellerini ceplerine sokmadıkları gibi, sizinde harcama yapmanıza izin vermez. Sürekli küçük hesap peşinde olan bu tiplerden de uzak durmak en iyisidir.
Melankolik Erkekler : Aslına bakarsanız ilk zamanlar size farklı gelebilecek olan bu erkek tipi, zamanla sinir bozucu olmaya mahkumdurlar.  Bir süre sonra artık bu kadar duygusallığı kaldıramayacak boyuta gelirsiniz.
Titiz Erkekler : Kadınlarda temizlik hastalığı sık rastlanan bir durumdur ama, titiz ve temizlik hastası erkeklerde yok değildir. Eğer böyle bir erkekle beraberseniz, kendi hastalığını size de bulaştırma ihtimali yüksektir. Sürekli olarak evde kirli bir yer arayan bir adamla nasıl ömür geçirirsiniz ? iyi düşünmek lazım.
Ana Kuzusu Erkekler : Analarından bir türlü kopamayan erkelerden bir tanesi ile beraberseniz, annesini de ilişkinize katmak zorunda kalırsınız. Bir süre sonra da annesi ile mi yoksa, oğlu ile mi birliktesiniz, siz bile karıştırırsınız. Eğer böyle bir adama ben katlanırım derseniz, buyrun..
Dedikoducu Erkekler : Bir de derler ki kadınlar dedikodu yapar. külliyen yalan. Erkekler çok daha fazla dedikodu yapıyorlar. Tabi bu tipler de uzak durulması gereken erkeler arasında.
Fazla Sayıda Kız Arkadaşı Olan Erkekler : Etrafında sürekli olak kızlar dolaşan bir erkeği hiç bir kadının isteyeceğini düşünmüyorum ama, yinede uzak durun demek istedim.
Çok Konuşan Geveze Erkekler : Sürekli konuştukları için dinlemeyi akıl edemeyen bu tipler, belli bir süre sonr5a, sizin duyarsız hale gelmenize ya da kendisinden fazlasıyla uzaklaşmanıza sebep olurlar. O sebeple yol yakınken, bu adamları gönderin gitsin derim..
Balık Burcu Erkekleri : Bu adamlarala birlikteyken, hiç bir şeyden emin olamzsın. Aceba Seviyor mu ? Cevap net değil. İlişkiniz nedir, nereye gider, cevap bulamzsın. Balık Burcu erkekleri bulabileceğin en köötü erkek tipidir. Baktın adam balık burcu, anında uaklaş ve bir daha da ona görünme…
Tabiii bütün bunları okuduktan sonra, etrafta bakacak aşk yaşayacak adam kalmadı değil mi? Sen de haklısın…
Uzak Durulacak Erkekler,Uzak durulması Gereken,Tehlikeli Erkeker,Tehlikeli İlişki,Tehlikeli Aşk

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“UZAK DURULMASI GEREKEN ERKEKLER” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar