Yanlış İnsanla Birlikte Olduğunuzun 5 Kanıtı

Aşk-Cinsellik-Fal 08 Şubat 2017
176

Bir aşk veya ilişki sırasında kişilerin aklına illaki takılan en önemli soru doğru insanla mı birlikteyim acaba sorusudur. Doğru insanı bulmak o kadar da kolay değil elbette. Bir de beraber olduğunuz kişinin doğru insan olup olmadığı sorusu kafanızı kurcalar durur. Eğer doğru insan diye birlikte olduğunuz kişi doğru insan değil ise, sonuç çok büyük hayal kırıklığı oluyor maalesef. Bu gün sizlere doğru insan mı acaba sorusunun cevabını kolaylıkla verebileceğiniz 5 önemli madde konusunda detaylar sunacağım.

Yeni Sevgilinizi Eski Sevgilinizle mi Kıyaslıyorsunuz?

eski_sevgili

Eski sevgilinizle olan tüm duygusal bağınızı koparmadan asla yeni bir ilişkiye başlamayın. Onu kalbinizden ve aklınızdan tamamen çıkarmış olmalısınız. Eğer şu an birlikte olduğunuz insanı eski sevgilinizle kıyaslıyorsanız, kesinlikle doru insanla birlikte olmadığınızı bilin.

Değişmesi Gereken Huyları Olduğunu mu Düşünüyorsunuz?

huysuz_sevgili

Sevgilinizin bazı huylarından memnun değilsiniz ve bu huyların kesinlikle değişmesi gerektiğini düşünüyorsunuz. Peki bu ne kadar gerçekçi? Siz aynı şeyi yapar mıydınız? Daha da önemlisi huyunu nasıl olsa değiştiririm diye bir insanla ömür boyu bir hayatı paylaşmak ister miydiniz? Çünkü hiç kimseyi istediğiniz kalıba sokamazsınız ve asla hiç kimse sizin istediğiniz gibi biri olmaz. İyi Düşünün..

Sevgilinize Sürekli Kendinizi Övmek Zorunda mı Kalıyorsunuz?

dogru_insani_bulmak

Eğer birlikte olduğunuz insan gerçekten doğru kişiyse sizin başarılarınızı, kişiliğinizi ve güzelliğinizi siz ona hatırlatmadan de övecektir. Üstelik bundan zevk de duyacaktır. Çünkü bütün bunlar birlikte olduğunuz insana kendisini şanslı hissettirir. Bu sayede siz de kendinizi övmek zorunda kalmazsınız. Eğer birlikte olduğunuz insan sizin için yanlış kişiyse, Sizinle ilgili güzel ve iyi olan hiç bir şeyi sözcüklere dökerek övmez. Bu durumda da siz kendinizi kanıtlama ihtiyacı duyarsınız. Yani siz ondan çok daha iyisinizdir ve emin olun daha iyilerine layıksınız.

Aileniz ve Yakın Arkadaşlarınız Sevgilinizden Hoşlanıyor mu?

dogru_insani_sevmek

Birlikte olacağınız insanı elbette siz seçeceksiniz. Çevrenizdeki bazı kişiler sırf bencillikten ya da sizi çekemediklerinden dolayı sevgilinizi onaylamayabilir. Ama çevrenizdeki herkes ve aile bireyleriniz sevgilinizden bir türlü hoşlanmadıysa emin olun bunda da bir hikmet vardır. Sizin göremediğiniz bazı şeyleri onlar görmüştür.

Sevgilinizle Bir Geleceğiniz Olması Fikri Sizi Heyecanlandırıyor mu?

evlenilecek_dogru_insani_bulmak

Sevgilinizin hayatınızda olup olmaması sizin için çok bir fark yaratmıyorsa, onunla bir gelecek de sizi heyecanlandırmıyor demektir. Eğer sevgilinizle yaşlanma fikri ve ona manevi olarak ihtiyaç duyma fikri sizi heyecanlandırmıyorsa, bunun için can atmıyorsanız, kesinlikle yanınızdaki insan doğru insan değildir. Unutmayın birlikte bir hayat geçirmek sadece aynı evi ve aynı yatağı paylaşmak değildir. Koskoca bir hayatı acısı ve tatlısı ile paylaşmaktır. Doğru insanlarla mutlu olmanız dileğiyle 🙂

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Yanlış İnsanla Birlikte Olduğunuzun 5 Kanıtı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar