YAPRAK DÖKÜMÜ 170.BÖLÜM

Tv-Sinema-Magazin 01 Aralık 2010
691

YAPRAK DÖKÜMÜ DİZİSİ
YAPRAK DÖKÜMÜ DİZİSİ

Yaprak Dökümü 170. Bölüm

Yaprak Dökümü Dizisi finaline çok az biz zaman kaldı. 3 sezondur süren Yaprak dökümünde, bakalım bu hafta neler yaşanacak.
Necla İle Ali Ayırlıyor
Necla ile Alinin arasındaki uçurum iyice büyüyür ve ayrılık kaçınılmaz oluyor. Dizinin çilekeş annesi Hayriye Hanım suçu Ferhundeye yüklüyor. Ama ferhundede rahat durmuyor ve bilerek Ali ile Neclanın arasında açılan uçuruma yaklaşıyor.
Oğuz Ölecek mi?
Oğuzun durumunda bir düzelme olmaması,i Şevkitin durumunu zora sokuyor ve umutlarının tükenmesine neden oluyor.  Bu arad Fikret, kendine yeni bir yol çiziyor ve yola Tahsin olmadan oğlu ile birlikte devam etme kararı alıyor.  Leyla umutsuzca Oğuzun iyileşmesini beklerken, Leylaya yardım eli uzatan kişi Serhat Koyuncu oluyor. Bu da… Tekin Ailesi için, adeta bir bahar müjdesi oluyor.
Yaprak Dökümü Final
Yaprak Dökümü Final bölümüne çok az zaman kala, Haydar Paşa Garında yangın çıkması, dizinin final bölümünü de etkiledi. Yapımcılar Şimdi kara kara düşünüyor…
Yaprak Bölümü 170. Bölüm, Yaprak Dökümü Final,Yaprak Dökümü Dizisi

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“YAPRAK DÖKÜMÜ 170.BÖLÜM” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar