YEMEK MASASI VE BİLARDO MASASI BİRARADA

Dekorasyon Fikirleri 20 Temmuz 2012
616

Yemek Masası ve Bilardo Masası Birarada
Hem Yemek Masası Hem Bilardo Masası,emek masası,Yemek Masası Modeli ve Fiyatı,Yemek Masası Modeli, Yemek Masası fiyatı,YBilardo Masası, Bilardo Masası Fiyatı

Şimdilerde, fonksiyonel ürünler oldukça gözde. Bir kaç amaç için kullanılabilecek ev eşyaları, hem yerden tasarruf sağlıyor, hem de pratik çözümleri ile kullanıcıları menun ediyor. Bu makalemizde sizlere ilginç bir tasarım tanıtmak istiyoruz.


Yemek masası
artık sadece yenek yemeye değil, aynı zamanda oyun oynamak ve Yemek Masası ve Bilardo Masası Biraradakeyifli zaman geçirmek amaçlı da kullanılabiliyor. Nasıl mı? Evgör tarafından üretilen yeni yemek masası, yemek masası olarak kullanılmanın dışında, aynı zamanda bilardo masasına dönüşüyor ve sizlere harika zaman geçirme fırsatı sunuyor.
Eğer sizde bilardo tutkunu iseniz ve evinizde, bu keyifli oyun için, yeterli yer bulunmadığını düşünüyorsanız, evgörün meraklılarına sunduğu bu orjinal üründen mutlaka bir tane edinmelisiniz. Evini yenileyecek olan veya kendisi için, bilardo salonu oluşturmak isteyen okurlarımız için, hemen fiyat bilgisinini verelim. hem yemek masası hem de bilardo masası olarak kullanılabilen bu orjinal masanın fiyatı 2.700 TL. Üstelik peşin alımlarda %10 indirim ve taksitli alışveriş imkanını da sunuluyor.
İhtiyaç doğrutulsunda mobilya üreten firma, bilardo masasına dönüşebilen bu orjinal ürünü, müşterilerin beğenisine sundu. Hem dekoratif, hem de yerden tasarruf sağlayan bu masa ile sizlerde, farklı bir dokorasyon malzemesi alma şansına sahipsiniz. Dilerseniz Evgör firmasının internet sitesinde, dilerseniz de, İstanbuldaki mağazalarından bu masaya sahip olabilirsiniz.
Hem Yemek Masası Hem Bilardo Masası,emek masası,Yemek Masası Modeli ve Fiyatı,Yemek Masası Modeli, Yemek Masası fiyatı,YBilardo Masası, Bilardo Masası Fiyatı

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“YEMEK MASASI VE BİLARDO MASASI BİRARADA” hakkında 2 yorum var

  • burak

    bilardo ve yemek masası konsepti hakkında yer ve bilgi almak istiyorum.

  • admin

    Merhabalar.. Bilardo ve yemek masası satışı yapan pek çok firma var. Arama motoruna bilardo yemek masası satış yaptığınızda karşınıza pek çok firma çıkıyor. dilerseniz telefonla dilerseniz internetten sipariş verebiliyorsunuz. Ya isterseniz, mobilya imalatı yapan herj-hangi bir firmaya özel olarak yaptırabiliyorsunuz..

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar