Zengin ve Bekar Erkekler Nerede ?

Güncel/Aktuel 21 Aralık 2014
475

Zenginlik sadece açlışarak olmaz diyen hanımlar.. Öncelikle kendi çabalarınızla zengin olmanız ve rahat bir hayat yaşamak mümkün. Ama bunun için çooook çaba sarf etmeniz gerekir. Eeee. evde ıturarak ya da hiç bir şey yapmadan da para kazanamacağınıza göre. Ne Yapmak gerekir ? Bu durumda zengin olmak mümkün mü ? Aslına bakarsanız mümkün. Biraz sizin çabanız biraz da şansınızın yardımı ile zenginliğe ve rahat bir haya kavuşabilirsiniz. Bu iş nasıl olacak diye soran okurlarımız için, hemen cevap verelim. Zengin koca bularak albette. Peki bu zengin ve bekar erkeler nerede ? Onlara nasıl ulaşabilirsiniz ? Zengin ve bekar erkeklerin takıldıkları mekanlarda boy göstererek tabiki. bu makalemizde sizlere, zengin ve bekar erkekleri hangi mekanlarda bulabilirsiniz sorusuna cevap vereceğiz. Zengin bekar erkeklerin en gözde mekanları.. Habi buyrun bakalım.

zengin_koca_nasil_bulunur
Zengin Koca Nasıl Bulunur

Frankie

Bu mekana geneşde eli yüzü düzgün, okumuş yazmış, müzik zenkinde tutun da diğer bütün zevklerine kadar kalite takılmayaı seven bekar erkekler takılır. Kahvesini içer, prosunu yakıp keyfine bakar türden erkeler yani. Ayrıca bu mekan eşcinseller için de sık tercih edilen bir mekan olması açısından dikkat etmenizde fayda var. İstenmeyen durumlarla karşılamanızı da istemeyiz elbette.

Nusr Et

Et sever her türden zengin ve bekar erkeğin mekanı olan Nusr EtE takılan erkekler genellikle bu mekandan yalnız öıkar ve soluğu Bebek sahilinde alıp, gecenin huzuruna bırakırlar kendilerini. Eğer siz de bu tür bir mekanda kendinizi ağırlatacak kadar maddi güç yok ise, Bebek sahili, zengin ve bekar erkekle tanışmak için ideal gibi görünüyor.

Madame Margot

Bir dönemin gözde playboylarının mekanı olan Madam Margotta hala pek çok zengin ve bekar erkek var. Bizden söylemesi. Bir dönemin para saçan bekarları evlenmiş olsa bile kaln bekarlardan birisi sizi bekliyor olabilir. Bu tür erkeklere sağlam pabuç değil gözü ile bakıldığını çok iyi biliyorlar ve buna o kadar alışmışlar ki. Eğer zeki ve eğlenceli bir kadınsanız, onları rahatlıkla kendinize aşık edebilir hatta, evlenmeye ikna edebilirsiniz.

Ulus 29

Ulus 29 Mekanının müdavimleri, gerçekten de bir acayip. Popçusu da, topçusu da,iş adamı da, borsacısı da hepsi bir arada.. Özellikle Cuma ve Cumartesi gecesi adeta yıldızlar ve zenginler geçiti var desek yeri.. Burada bekar ve zengin bir erkekle tanışmanız, alkol seviyenizle doğru orantılı olacaktır..

zengin_ve_bekar_erkekler

Zuma

Uzak doğu mutfağının vazgeçilmez meknalarından bir tanesi olan Zumanın müdavimleri, ince zevke sahip bir adamdır. Burada tanışacağınız ya da karşılaşacağınız erkekler de damak zevkine gösterdiği itinayı ilişkilerine de gösterir, seçici ve güvensiz olurlar. Bunu bilmenizde fayda var. Bu sebeple karşı taraftan ani bir atak beklememek yerinde olur. Siz de rahat durup, olayı akışına bırakırsanız, elle tutulur bir sonuç alabilirsiniz.

Emporio Armani Restorant

İtalyan Mutfağı severlerin uğrak yeri olan Emporio Armani Restorantta, şirket yemeği için gelen pek çok adama rastlayabilrisiniz. Bu sebeple de gözünüze kestirdiğiniz kişinin zengin olmamam ihtimali vardır haberiniz olsun. Bu tür iş yemeklerinin faturasını genellikle şirketler ödediği için, masadaki ziyafete aldanmayın.

Al Catra

Ünlü bir Brezilya restoranı olan Al Catrada rastlayacağınız erkeklerin büyük bir bölümü zengin, üstelik de bekardır.  Fantezi seven adamları takıldığı bir mekandır. Her zevkin adamı değildirler belki ama, uçuk macera yaşamaya her an hazır tiplerdir. Bunu bilerek hareket etmeniz sizin faydanıza olacaktır.

Blue Topaz

Reina’nın içindeki en iyi mekanlardan bir tanesi olan Blue Topaz zengin ve bekar erkeklerin rakı balık keyfi için tercih ettikleri bir mekandır. Çok zorlu tipler değillerdir. Hem sosyetik hem alaturka tercihim derseniz, şansınızı denemezde fayda var..

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Zengin ve Bekar Erkekler Nerede ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Suyun En Sağlıklı Hali

Suyun En Sağlıklı Hali

02 Mayıs 2017
113

Sponsor Bağlantılar