ZONA İÇİN ŞİFALI BİTKİLER

Aktar Hüseyin Ermiş 24 Temmuz 2010
616

Zona İçin Şifalı Bitkiler

Zona Hastalığı, Zona İçin Bitkisel Çözüm, Zona İçin Bitkisel Tedavi, Zona İçin Şifalı Bitkiler, Zona Nedir, Zona Tedavisi, Zonaya İyi Gelen Bitkiler
Zona Nedir-Gece Yanığı Nedir ?
Gece yanığı olarak da adlandırılan, zona, sinirucu iltihabı anlamına gelir. Daha çok, sinir stres sonrası görülen bir hastalıktır. Zona için, tıbbi tedavinin yanısıra, bitkisel ilaçlardan da faydalanmak mümkündür. Aktar Hüseyin Ermiş, zona için çok fayda sağlayan, şifalı bir macun tarifi verdi.
GEREKLİ MALZEMELER :
* 2 çorba kaşığı bakla unu,
* 1 çorba kaşığı arı poleni,
* 1 çorba kaşığı toz kişniş,
* 1,5 çorba kaşığı keten tohumu yağı,
* 500 gr çiçek balı,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Bal hariç, tüm malzemeleri, tahta bir kaşık ile iyice karıştırın. Balı da üzerine ekleyip, macun haline getirin. Günde 2 defa, aç karnına, 1 er tatlı kaşığı tüketin.  Oda sıcaklığında, güneş görmeyen bir yerde saklayın.
Bu macuna ek olarak, akşam yatmadan önce, 1 çorba kaşığı bakla ununu, 1 kase yoğurdun içine karıştırıp, 10 dakika bekletin. Yavaş yavaş yiyin.
Bu iki kürü, iyileşinceye kadar kullanın.
Zona Hastalığı, Zona İçin Bitkisel Çözüm, Zona İçin Bitkisel Tedavi, Zona İçin Şifalı Bitkiler, Zona Nedir, Zona Tedavisi, Zonaya İyi Gelen Bitkiler,Gece Yanığı Nedir ?

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“ZONA İÇİN ŞİFALI BİTKİLER” Konulu yazıdaki yorumlar

  • gülseren uçar

    20 gün önce işyerinde olan bi olay yüzünden çok üzüldüm.birkaçgün sonra sağ kolumun altında avuç içi kadar kızarma belirdi.önceleri hafif yanma vardı.gün geçtikçe yanmalar ağırlaştı.işyerindeki doktora muayyene oldum bana allerji yada çamaşırda deterjan kalmıştır ondan olabilir deyip geçiştirdi.acılar şiddetlendi ve cildiyeye muayyene oldum.bana zona döktüğümü yanmaların bu yüzden olduğunu,yaşımdan dolayı daha hafif geçirdiğimi ve çabuk döktüğümü söyledi.ileri yaşlarda zona daha ağır oluyormuş.benim çektiğim acıyı ben bilirim,ya ileri yaşlardaki nasıl acı çekiyor ?onu tahmin bile etmek istemiyorum.

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar